Як вибрати тур

11-30-2019

Спеціально для тих, хто звик робити покупки в інтернеті не виходячи з будинку або офісу на трату часу на телефонні переговори, пошук турагентств і найменшої вартості туру
Спеціально для тих, хто звик робити покупки в інтернеті, не виходячи з будинку або офісу на трату часу на телефонні переговори, пошук турагентств і найменшої вартості туру. Також хочемо порекомендувати вибрати тур на сайті https://experttur.com/aviabilety-akcii-skidki-loukosty

У базі представлені всі супервигідні пропозиції, відшукайте тур за кращою ціною, забронюйте онлайн, не виходячи з дому. Залишиться тільки роздрукувати документи і відправиться на відпочинок.

Як вибрати тур

Система сканує бази туроператорів і виводить всі тури наявні в даний момент від найменшої вартості.
Вивчіть фотографії і виберіть відповідний Вам варіант і забронюйте.
Зверніть увагу на тури з миттєвим підтвердженням, вони дозволяють отримати номер в готелі відразу після оплати туру.

Якщо в турі доступні кілька варіантів перельоту, можна підібрати варіант перельоту ( підібраний варіант не гарантується, чартерні перевезення можуть бути змінені на інший час вильоту, як туроператором так і авіа компанією)
Якщо при наявності декількох перельотів, Ви хочете вибрати певні перельоти, конкретизуйте варіанти перельоту, вартість конкретизації 30 в.е.

Вас влаштувала вартість туру і обраний вами готель. Далі можете приступати до бронювання — для цього введіть паспортні дані туристів і виберіть зручний спосіб оплати. Якщо ви оплатили тур банківською картою, то тур бронюється миттєво! ПІБ , телефон , домашня адреса та адреса електронної пошти для зв’язку з Вами, так само вносите дані паспортів туристів.

Якщо Ви зробили оплату по карті, то бронювання відбувається миттєво. При виборі інших форм оплати ми не гарантуємо незмінність ціни і наявність місць на даний тур до отримання передоплати.