Як відкрити нічний клуб

12-19-2021

Для того щоб відкрити новий нічний клуб, потрібні свіжі ідеї і чималі капіталовкладення.  Це вельми цікавий і специфічний вид бізнесу, за який краще не братися недосвідченій людині. Як показує практика, нічний клуб процвітає і приносить дохід у людей, які відкрили заклад на додаток до основного бізнесу або ж у колишніх працівників клубу. Проте, якщо ви ентузіаст і горите ідеєю відкрити власний клуб, вам теж буде супроводжувати успіх. Також хочемо порекомендувати почитати про відкритття  нічного клубу на сайті  http://dril.com.ua/yak-vybraty-nichnyj-klub , тут тільки найкращі поради. 

Який клуб будете відкривати?

У великих містах нічне життя кипить. Дивлячись на це багато хто замислювався, як відкрити нічний клуб, адже це дійсно прибуткова справа.

Якщо зайти в найбільш популярні клуби, можна побачити, що у кожного з них особливий стиль, який і приваблює відвідувачів. Тому вам спочатку слід визначитися з напрямком клубу – чи буде це традиційний заклад для молоді, клуб на сезон або ж вузькоспеціальний клуб. До вузькоспеціальних клубів можна віднести:

 • стриптиз-клуби.
 • елітні клуби.
 • клуби з певною тематикою.
 • клуби для секс-меншин та ін

Перед тим як відкрити нічний клуб, слід знати, що найбільші доходи приносить елітний заклад для «золотої молоді» і людей з високим достатком. Такий клуб приносить дохід до 500 тис.доларів на місяць. Для його відкриття потрібна велика кількість коштів і при цьому існує ризик не поділити свого клієнта з іншими подібними закладами.

Найменше приносять вузькоспеціалізовані клуби-до 30 тис.доларів на місяць. Зате у таких клубів зазвичай є стабільний дохід за рахунок постійних клієнтів. Можна сказати, що такий нічний клуб як бізнес «для душі» – коли вам подобається ваша справа і прибуток стоїть не на найпершому місці.

Оптимальним рішенням може стати демократичний клуб з хорошим танцполом, орієнтований на молодь. Основний дохід, близько 60 тис. Доларів на місяць, забезпечуватиме бар з недорогими спиртними напоями і плата за вхід. Для такого нічного клубу характерний великий приплив відвідувачів, який в кілька разів збільшується у свята і вихідні.

Складання бізнес-плану

Бізнес-план клубу складатиметься з наступних пунктів:

 • аналіз попиту-чи має сенс відкривати клуб в даному місці? під час аналізу слід врахувати навчальні заклади міста та їх учнів. Якщо в місті навчається понад 10 тис. Студентів, вже має сенс відкривати клуб місткістю 1 тис.осіб.
 • проект клубу. Що ви хочете запропонувати відвідувачам? які у вас конкурентні переваги та відмінності від інших аналогічних закладів? можливо, ви хочете відкрити тематичний клуб, де виступатимуть відомі вітчизняні та зарубіжні рок-групи. Або це буде ще одна дискотека з запрошеними ді-джеями, цікавими розважальними програмами, конкурсами і доступним меню.
 • витрати на відкриття клубу. Мінімальні інвестиції для клубу площею 500 м2-2-3 млн. Руб. Сюди входять витрати на техніку, меблі, оформлення, наймання персоналу та ін.
 • спосіб залучення клієнтів. Бізнес-план клубу обов’язково повинен включати рекламну кампанію. Для реклами можна використовувати роздачу флаєрів, рекламу в інтернеті, по радіо і тб, щити в метро і вздовж автомобільних доріг.
 • розрахунок прибутку. Прибуток від нічного клубу становить приблизно 15% від загальної виручки, решта 85% коштів розподіляються приблизно в наступному співвідношенні:
 • закупівля спиртного-40%;
 • оренда приміщення – 15%;
 • з / п працівникам клубу-10%;
 • гонорар запрошених артистів, ведучих, ді-джеїв – 10%;
 • інші статті витрат (комунальні платежі, реклама та ін.) – 10%.

Концепція клубу

Запорука успіху нового нічного клубу – це вдало обраний напрямок, а також відповідні йому музика, інтер’єр, шоу-програма, меню та інші «фішки». Тільки ексклюзив і унікальність зможуть залучити відвідувачів, які згодом повинні стати постійними. Цікаві ідеї можна почерпнути з новомодних течій, які найбільше популярні у сучасних і активних молодих людей.

Дуже добре і органічно виглядає, коли однієї ідеї підпорядковані не тільки музика і назва, а й меблі, оформлення, уніформа працівників клубу, назва страв, коктейлів та інші важливі дрібниці.

Приміщення для клубу і його розташування

Приміщення під клуб має бути площею 300 м2 і більше. Оптимальною є площа 500-600 м2. Для оренди краще використовувати окремостоячу будівлю, віддалене від житлових будинків. Також для клубу підходять цокольні або напівпідвальні приміщення, якщо до них немає претензій з боку санепідемстанції та інших контролюючих органів.

Будівництво нового клубу-більш дорогий і більш цікавий варіант. В цьому випадку можна спроектувати багаторівневе красива будівля, яке буде підтримувати концепцію клубу ще й своїм екстер’єром.

Якщо ви хочете відкрити новий нічний клуб для молоді, то вашою основною клієнтурою стануть студенти. Заклад для них краще відкривати поблизу студентських гуртожитків або студентського містечка. Подбайте також, щоб до клубу можна було дістатися не тільки особистим, а й громадським транспортом.

Поради щодо збільшення прибутку

Їли розглядати нічний клуб як бізнес, то найбільший дохід він буде приносити спільно з іншими розвагами – більярдом, казино, боулінгом, рестораном та ін додаткові розваги для ваших відвідувачів можуть збільшити ваш прибуток на 25-40%. Ресторан і бар — взагалі окрема тема, адже вони приносять 50-80% від загальної виручки. Подбайте про те, щоб у вас була гідна кухня і кращі бармени.