Відпочинок в Буковелі

3-1-2020

Буковель-найзначніший Гірськолижний курорт України. Його з упевненістю можна назвати раєм для сноубордистів і лижників, адже він має в своєму розпорядженні все необхідне для того, щоб подарувати своїм гостям. Рекомендуємо https://transfer-v-bukovel.com.ua/

Буковель займає мальовничу долину між вершинами 5 гір на висоті більше 900 метрів над рівнем моря, а висота гірських вершин, на яких встановлені підйомники, досягає 1450 метрів. Найближче селище, в якому сконцентрована більшість готелів і розваг для туристів, – Поляниця, саме тут знаходиться Туристичний центр Буковеля. У селищі створені всі умови, необхідні для різноманітного і комфортного відпочинку. До послуг гостей численні готелі та гостьові будинки, лижні школи та пункти прокату спорядження. Головне, що щорічно приваблює в Буковель тисячі туристів, – Сучасні траси протяжністю понад 50 км і відмінно продуманий сервіс. Траси в Буковелі розрізняються за рівнем складності: сині траси підходять для новачків, червоні траси будуть цікаві досвідченим лижникам, а чорні призначені виключно для професіоналів, так як на них зустрічаються дуже круті і складні схили.

Крім спеціально навченого персоналу, за безпекою гостей стежать численні камери відеоспостереження, а сучасне освітлення дає можливість контролювати всі спуски 24 години на добу. Однак інфраструктура Буковеля не обмежується тільки гірськолижним комплексом. Крім лиж і сноуборду курорт може запропонувати масу інших занять. Для гостей організований прокат снігоходів і квадрациклів, каток, розроблені численні кінні та пішохідні екскурсії. По всьому курорту розкидані ресторани і бари на будь-який смак, працює боулінг, кілька банних комплексів, спа-салон і тенісні корти. Гірськолижний сезон в Буковелі досить тривалий: з листопада по квітень. При цьому за останні роки курорт проявив себе як цілорічний напрямок, влітку на курорті триває активне життя. Для гостей відкритий пляж на гірському озері, Екстрим-парк, організовуються кінні, велосипедні та піші екскурсії, розроблені маршрути для рафтингу.