Настав той заповітний годину, коли ми виїхали в Шереметьєво на рейс Москва-Відень. Людина, що летить туди, вже не повернеться. Приїде інший, який бачив Вену. В аеропорту літак всі зазвичай. Але, коли прилетів туди, отримав легкий шок: повітря інше, пилу немає, і люди посміхаються.

Відгук надіслав Володимир мені на e-mail: [email protected]

Добрий день, Михайло.
Настав той заповітний годину, коли ми виїхали в Шереметьєво на рейс Москва-Відень. Людина, що летить туди, вже не повернеться. Приїде інший, який бачив Вену.

В аеропорту літак всі зазвичай. Але, коли прилетів туди (добре, що був до цього в Європі), отримав легкий шок: повітря інше, пилу немає, і люди посміхаються.

Це був день півфіналу ЧЄ з футболу, грали Німеччина та Італія. Вели Італійці 2:0. Чоловік 50 стояло й дивилося ТБ через скло. Ніхто не лаявся і не кричав.

На таксі 30 хв по нічному місту — і ми в готелі, будівлі XVIII століття, майже в самому центрі. Відмінний двомісний номер з великою вбиральні та ванної. Крім ліжок був ще диван.

Відразу, поклавши речі, пішли на нічний променад. Людей на Шведенплатц було дуже багато. Працювали закусочні і ларьки, народ веселився і проводжав черговий день.

Зробивши невеликий гурток, 30 хв, повернулися в готель. Але треба сказати, в ці дні погода стояла +35, і тільки ввечері було нормально в місті. Вдень кондиціонер в номері не справлявся.

Продовження випливає.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники