Почну, мабуть, з того, що запропонував дружині зустріти її 50-річчя якось незвично. А так як був відкритий шенген, то вирішили відзначити цю подію в Європі. Після довгих пошуків зупинилися на Відні, яка я вважаю, як не можна більше підходила для цього.

Велике спасибі за розповіді про поїздки, надіслані на конкурс “Історія моєї подорожі” мені на e-mail: [email protected]
Сьогодні Михайлов Олег розповість про Відні.

Почну, мабуть, з того, що запропонував дружині зустріти її 50-річчя якось незвично. А так як був відкритий шенген, то вирішили відзначити цю подію в Європі. Після довгих пошуків зупинилися на Відні, яка я вважаю, як не можна більше підходила для цього. Самостійно забронювали готель (невеликий, але в центрі), підібрали найдешевші квитки (правда незручні години відльоту та прильоту), і рушили…

Приліт в Відень

Наша подорож почалася з того, що літак затримався години на 2, тому прилетіли не як розраховували (17-00), а в 19-00. На рейсовому автобусі до потрібної зупинки (Південний вокзал), далі пішки, коротше, прибули близько 21-00. Я взагалі дивуюся, як мене з моїм корявим німецьким всі (за рідкісним винятком) розуміли? У неділю ввечері перекусити ніде! Знайшли в задрипаную піцерію, вже закривається, умовили персонал (на мою якісь турки, грали в нарди) погодувати нас, вибору не було, взяли що було, 20 євро.

У наступні дні все набагато веселіше і краще: Хофбург, Бельведер, Опера, Курсалон, кафе, екскурсії і просто гуляли по Відні. Передріздвяна Відень просто чудова, особливо ввечері.

Центр Відня надзвичайно красивий навіть у такі непогожі дні, прогулянки перемежовувалися з чашкою кави в кав’ярнях, гарячим пуншем на маленьких базарчиках, до речі, дуже приємний вересовий пунш. Взагалі ставлення до їжі у віденців якесь поважне, не поспішаючи, з відчуттям, з толком, з розстановкою. Хвалений віденський штрудель, мені особисто не сподобався, може я щось не розумію? Шніцель — це круто, насправді варто з’їсти і запити великим келихом червоного вина. Два рази заходили просто в супермаркет і щось купували на вечерю, щодо наших цін недорого. Про транспорт нічого не можу сказати, т. к. жили в центрі і пересувалися пішки, пізно ввечері поверталися на таксі.

Ну ось, приблизно так.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники