Сьогодні в ящик мені прийшов лист від Ірини. Вона потрапила в незвичайну ситуацію у Відні. Якщо у вас є для неї відповідь, то напишіть в коментарях.

Сьогодні в ящик мені прийшов лист від Ірини. Вона потрапила в незвичайну ситуацію у Відні. Якщо у вас є для неї відповідь, то напишіть в коментарях.

Величезне спасибі за ваш сайт, особливо приємно знайти однодумця у вашій особі. Мій чоловік і я подорожуємо по Європі не так давно, але з самого початку — самостійно!

За два роки ми відвідали дев’ять держав, у більш ніж у двадцяти містах зупинялися на ночівлю, проїхали понад сорока міст. І все це, керуючись основним життєвим принципом «Мінімум витрат і максимум ефекту». Я, як і ви, не любитель мотелів і хостелів….Тому віддаю перевагу подовше посидіти за комп’ютером, підібрати кілька варіантів вибрати найоптимальніший, замість того щоб переплачувати турфірмам за бронювання готелів, авіаквитків, ренту автомобіля і нарешті візи – все це ми робимо самі.

Найбільшу кількість часу йде на складання маршруту по місту, коли часу не дуже багато, і подивитися хочеться найцікавіше. Окреме спасибі за рубрику 30 пам’яток, 10 пам’яток…все компактно, доступно, з картою та історичною довідкою, одним словом — естетика!

Буквально сьогодні повернулися з Австрії. побували у передріздвяний тиждень в Бадені, Лінці, Зальцбурзі, Мюнхені, Граці і останні три ночі(два дні ) у Відні! Просто казка!

Але не обійшлося без ексцесів! Може бути зможете щось порадити (може хтось ділився досвідом). А ситуація склалася банальніше нікуди.

Зазвичай при складанні маршруту, я віддаю перевагу апартаментів, (наш російський менталітет нікуди не дінеш) Вранці хочеться чашку улюбленого кава по турецьки, а ввечері посидіти з келихом вина, а іноді і приготувати що-небудь з найсвіжіших продуктів з місцевого ринку. Та й елемент економії ніхто не скасовував. Але іноді апартаменти це не готель, а просто квартири здані у найм, де немає ресепшн і тоді виникає ряд проблем – як отримати ключі і як їх здати.

Як правило слідуємо письмовим інструкцій (приклад у додатку). В одному з таких апартаментів письмових інструкцій не було , керувалися усними (з англійською мовою дружимо ! все було однозначно) У результаті двері зачинилися на англійський замок. Господиня квартири зі мною не зв’язалася , хоча телефон у неї був, і замість слюсаря викликала поліцію і пожежну службу (добре ще не парашутистів і водолазів), протоколи направила в Австрійське посольство. Мені не представила мені ні ні протоколи рахунок, а просто списала з рахунку пристойну суму близько 400 євро.(В такому разі можна було списати взагалі будь-яку…)

Я такий стан справ не згодна, але не знаючи німецької мови, покинувши Австрії не уявляю собі як можна з цим боротися. Може бути хтось стикався з подібною ситуацією і може допомогти порадою. Заздалегідь спасибі, буду вдячна за будь-яку відповідь.

З повагою, Ірина Ш

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники