Взуттєва коробка, побудована 140 років тому, шостого січня 1870 року, є найвідомішим концертним залом в усьому світі.

«Взуттєва коробка«, побудована 140 років тому, шостого січня 1870 року, є найвідомішим концертним залом в усьому світі. В кінці 18 століття, під час відкриття концертного залу виконувалися далеко не вальси, а П’ята симфонія Бетховена. Запрошені були в захваті.

Це монументальна споруда, побудована в кращих традиціях античності. Потужний фундамент, три яруси балконів, барельєф покритий позолотою, статуї, арабески, все це підкреслює величність концертного залу. З-за великої кількості позолочених деталей інтер’єру — його назвали Золотий зал. Золотими виявилися не одні тільки стіни, але і звук у новому залі. Один раз в січні, гостями Золотої зали стають мільйони телеглядачів. Концерт показують у 38-ми країнах світу.

На вулиці Реннвег знаходиться Гвардійська церква, побудована в середині 17 століття. «Гвардійська церква» належить великій польській громаді. Біля входу в церкву встановлена статуя Іоанну Павлу II. Мало хто бачив пам’ятник, який так сильно посміхається.

Будинок Розколу або будинок Сецессіон є творінням сучасників Отто Вагнера. В кінці 19 століття, початку 20-го століття скульптори, художники та архітектори, відмовилися, як їм здавалося, застарілих ідеалів краси і вони створили рух Розколу.

На старих історичних вуличках побудовано багато будівель в стилі руху Розколу, але найчастіше вони заховані від очей туристів.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники