Треба віддати належне, що Австрія завжди притягала до себе, своєю столицею Віднем, містом Моцарта, Штрауса, містом палаців і фонтанів. На ринку туроператорів, можна зустріти гарячі тури в Австрію. А що пропонують нам турфірми з палаючих турів? Почнемо з того, що візи до Австрії досить складно отримати. Хоч Австрія і входить в зону шенгену, але якщо […]

Треба віддати належне, що Австрія завжди притягала до себе, своєю столицею Віднем, містом Моцарта, Штрауса, містом палаців і фонтанів. На ринку туроператорів, можна зустріти гарячі тури в Австрію. А що пропонують нам турфірми з палаючих турів?

Почнемо з того, що візи до Австрії досить складно отримати. Хоч Австрія і входить в зону шенгену, але якщо ви хочете отримати візу в Австрійському посольстві, то це досить стомлююче заняття. Тому, багато туроператори, що пропонують вам поєднати свій відпочинок в Італії, Хорватії, Чорногорії і особливо в Чехії, з відпочинком у Відні. А віза для цього оформляється транзитна, що дає право, знаходиться на території Австрії протягом 5 днів. Цілком достатньо, для того, що б оглянути її основні визначні пам’ятки. Найбільш дорогими і пізнавальними турами по Європі, завжди були автобусні подорожі. За відносно невеликі гроші можна побачити не тільки Відня, але і пів Європи.

Але ось Австрійська авіакомпанія Austrian , внесла корективи в цей вид відпочинку. З 30 квітня, 30 липня, в розпал туристичного сезону, авіакомпанія запропонувала найдешевші квитки, для перельоту за маршрутом Москва – Відень — Москва. Вартість квитка в обидва кінці становить (економ клас) 3910 рублів. Якщо гарячий тур в Відень, туроператори пропонували за 740 євро в середньому, то з такими дешевими квитками, ми цілком можемо розраховувати на серйозні знижки в ціні на тур. Так, що Австрія стала ще ближче. Ну а тим, хто не дуже любить організований відпочинок, тур в Австрію так само обійдеться значно дешевше. Адже готель можна забронювати через інтернет. А бронюючи заздалегідь, можна економити пристойну суму. До речі про авіаквитки. Куплені квитки до 30 липня цього року, будуть дійсними для польотів до Відня і назад, до 30 березня наступного року. Так що поспішайте.

Так і турфірми напевно скористаються такою можливістю, скупивши і забронювавши безліч місць. Так, що можна очікувати, недорогі гарячі путівки до Відня стануть рідкістю в цьому сезоні. А ціни повинні нас приємно здивувати. Будемо сподіватися, що все так і буде.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники