Пацнаун входить в гірськолижну зону Сільвретта – одне з кращих місць для катання в Австрійських Альпах. Тут, у долині Пацнаунталь, знаходиться безліч сіл і селищ, які пропонують незабутній зимовий відпочинок.

Пацнаун (Paznaun) входить в гірськолижну зону Сільвретта – одне з кращих місць для катання в Австрійських Альпах. Тут, у долині Пацнаунталь (Paznauntal), знаходиться безліч сіл і селищ, які пропонують незабутній зимовий відпочинок.

Ішгль (Ischgl)– це притулок для любителів не тільки покататися на лижах, але й гарно провести час після лижних прогулянок. Тут ви знайдете 238 кілометрів лижних трас всіх видів складності та 44 підйомника. Розслабитися можна в «Сільвретта Центрі», де під одним дахом знаходяться басейн, лижна колиба, більярд, Інтернет-кафе, кінотеатри, в яких спортивні заходи оживають на великому екрані, і безліч інших розважальних закладів. Кожен зимовий сезон тут проводиться три грандіозні концерти за участю світових знаменитостей – при відкритті сезону в листопаді, на Великдень і при закритті сезону в травні.

Курорт (і однойменна село) Галтюр (Galtür) розташований високо в горах. Працює він і влітку, і взимку. Влітку тут альпіністи, а взимку 12 підйомників та 40 кілометрів добре доглянутих лижних схилів забезпечують лижні розваги на висоті 2300 м над рівнем моря. Крім того, гірська ланцюг Сільвретта (Silvretta)– ідеальне місце для прогулянок на снігоступах і лижного туризму.

Найбільшим селом в чарівній долині Пацнаунталь є Каппл(Kappl). Раніше тут знаходився один з центрів австрійського скотарства. Сьогодні Каппл – це популярний курорт, що зберіг свою сільську ідилію. Велика мережа пішохідних маршрутів зміїться в околицях долини Пацнаунталь. Лижний курорт Каппл пропонує 40 кілометрів прокладених лижних трас і 10 підйомників. А в парку пригод «Сонячна Гора» ваші діти потраплять у лижний дитячий сад з дитячим рестораном, чарівними килимами, сніговими трубами-переходами, спусками на еластичних мотузках. Тут їх також зустріне казковий гірські карлик Флакси, готовий простягнути руку допомоги дітям і навчити їх кататися на лижах.

При в’їзді в долину Пацнаунтал, ви, насамперед, обов’язково потрапите в село Зеє (Zee). Влітку тут справжній рай для тих, хто любить походи. А взимку катання на лижах починається прямо від порога вашого пансіону. Гірськолижний курорт Зеє включає в себе 33 км гірськолижних трас, оснащених 9 підйомниками, до яких вас доставить сучасний 6-місний човник. Ще 40 кілометрів лижні ви знайдете в прилеглому Каппле. Одним словом, Зее – ідеальне місце відпочинку на лижах усією родиною, оскільки цей курорт ще не перетворився в місце масового паломництва гірськолижників.

Долина Пацнаунталь (Paznauntal)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку