Містечко Soll — частина «лижного світу» Скивельт Вільдер Кайзер-Бриксенталь в східній частині Тіролю. Розташований він в окрузі Куфштайн на висоті близько 700 м, Перепад висот тут становить трохи більше кілометра. У Зелле є готелі різної комфортності, гірські хатини, пансіони-гастхофы.

Soll (Söll), фото Katy_BP

Містечко Soll (Söll) — частина «лижного світу» Скивельт Вільдер Кайзер-Бриксенталь ( SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental) у східній частині Тіролю. У засніжених тірольських горах туристів зустрічають дев’ять селищ. Між поселеннями, розташованими майже впритул, курсують автобуси «скібас». Дію єдиного «скі-пасу» поширюється на регіони Вільдер Кайзер-Бриксенталь і Кітцбюель.

250 кілометрів трас об’єднані системою підйомників в гірськолижний маршрут «Кицбюльское намисто». 108 км – це легкі спуски, 120 км – середні; 22 км – складні траси. Сніговими гарматами оснащені дві третини схилів. Довжина бігових трас — близько 160 км. Є санні траси і сноуборд-парки.

Soll (Söll), фото ed 37 ~~

Курорт Soll розташований в окрузі Куфштайн (Kufstein) на висоті близько 700 м, Перепад висот тут становить трохи більше кілометра. У Зелле є готелі різної комфортності, гірські хатини, пансіони-гастхофы. Одночасно в гостьових закладах можуть проживати 4000 постояльців.

Soll (Söll), фото Rainer Schütz

У Зелле працює гірськолижна школа, дитячий гірськолижний клуб Bobo’s для малюків. Для відпочинку Apres-Ski відкриті ресторани і дискотеки, кафе і магазини, нічні клуби. Є панорамний басейн з сауною і солярієм; кегельбан, поле для сквошу і доріжки для керлінгу, льодовий каток. Відпочивальникам пропонують катання на санях та верхові прогулянки.

Церква св. Петра і Павла (Pfarrkirche St. Peter und Paul), фото olmofin

Містечко Soll заснований в середні століття. Церква св. Петра і Павла (Pfarrkirche St. Peter und Paul) існує тут з середини XIV століття. У 1768 році цей храм перебудували у бароковому стилі. У церкві один неф під двоскатним дахом і прямокутна башта з високим шпилем. Керував реконструкцією Франц Куфштайнский. Розпису стельових склепінь виконані художником Антоном Майєром.

Гора Хох Зальве (Hohe Salve)

Головна визначна пам’ятка Зелля — гора Хох Зальве (Hohe Salve) (1828 м) – видно з будь-якої точки містечка. Два підйомника пов’язують місто з вершиною гори. Звідти відкривається чудовий вид на околиці Зелля і масив Вільдер Кайзер. З вершини в різні боки розходяться лижні траси.

Каплиця (Wallfahrtskapelle)

На самому верху Хох Зальве стоїть невелика каплиця (Wallfahrtskapelle ( Wallfahrtskirche Hohe Salve )). Це старовинна паломницька церква приходу Вестендорф. Вона вважається самим «висотних» культовою спорудою в Австрії.

Soll (Söll), фото Leo-setä

Soll (Söll)

Soll (Söll)
Söll, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку