У Відні налічується понад 200 так званих екологічних таксі, у яких двигун працює на природному газі, завдяки чому знижується негативний вплив на навколишнє середовище

У Відні налічується понад 200 так званих екологічних таксі, у яких двигун працює на природному газі, завдяки чому знижується негативний вплив на навколишнє середовище в порівнянні з автомобілями, оснащеними двигунами внутрішнього згоряння і працюють на бензині або дизельному торливе. «Зелені» таксі на 20 відсотків менше виробляють вуглекислий газ і на 90 відсотків зменшують викид шкідливих речовин. Крім того, даний вид міського транспорту економічно вигідний, адже ціна природного газу значно нижча, ніж бензину чи дизпалива. Так, власник віденської компанії таксі, Фрідріх Хорн за минулі два роки зумів заощадити 70 000 євро.

Віденський уряд виступає за швидкий перехід таксі на екологічну основу. У зв’язку з чим у мерії розробляються численні закони і заходи. Виходячи з європейських екологічних стандартів, починаючи з квітня наступного року, всі автомашини віденських таксомоторних компаній зобов’язані відповідати виробленим стандарту «Євро-5». А у вересні 2012-го року почне діяти стандарт «Євро-6». Також вводиться обов’язковий заборона на куріння в таксі, обов’язкові вимоги під час перевезення собак-поводирів.

Зараз віденський магістрат разом з компанією Wien Energie набуває автомобілі, оснащені двигунами, що працюють на природному газі. Відзначається, що таксомоторні компанії зможуть отримати підтримку від держави у розмірі шести тисяч євро на придбання 2-х машин протягом одного року.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники