Зельден – це єдина в Австрії гірськолижна область, в якій є відразу три гори-тритисячники. 148 км гірськолижних трас очікують сноубордистів і гірськолижників, яких до початку спусків всіх категорій складності піднімуть 34 підйомника. З жовтня по травень гарантовано наявність снігу.

Високо над гірськолижним поселенням у віддаленому районі Отцаля розташовані два льодовика, на яких уже в вересні починається сніговий сезон. До цих льодовиків, Тифенбахского і Реттенбахского, що представляють собою найбільшу в Австрії гірськолижну область, можна дістатися автобусом або легковим автомобілем по самій висотної панорамної дорозі Східних Альп. Обидва крижаних велетня пов’язані гірськолижним тунелем і дорогий в унікальні і єдині в Альпах гірськолижні льодовикові гойдалки. 10 підйомників і 36 кілометрів спусків пропускають майже 20 тисяч людей щогодини, гарантуючи численним досвідченим і початківцям лижникам максимум задоволення від катання.

На Реттенбахском льодовику знаходиться Європейський виставковий і тестовий центр, завдяки якому Зельден (Sölden) став єдиним гірськолижним курортом, де з вересня по листопад можна випробувати найкращі вироби фірм, які виробляють спортивний інвентар.

У тематичну програму відкриття льодовикового сезону „Maxxx Mountain Gletscherstart“ включено безкоштовне тестування, під час якого всі бажаючі можуть випробувати кращі моделі лиж і сноубордів. На обох льодовиках організовуються виступи ді-джеїв, музичних колективів, проводиться змагання з баг-джампінгу, а в кращих закладах курорту проводяться чудові вечірні програми.

В кінці жовтня тут проводитимуться традиційні гірськолижні змагання на Кубок світу серед чоловіків і жінок. Церемонія відкриття цих змагань буде супроводжуватися численними святкуваннями. Власники скі-пасів зможуть спостерігати за перегонами безкоштовно, зі стоячих місць.

148 кілометрів гірськолижних трас очікують сноубордистів і гірськолижників, яких до початку спусків всіх категорій складності піднімуть 34 підйомника. З жовтня по травень гарантовано наявність снігу – адже висоти тут від 1350 до 3340 метрів над рівнем моря і до того ж більшу частину схилів цілком можна покрити штучним снігом.

Зельден – це єдина в Австрії гірськолижна область, в якій є відразу три гори-тритисячники: Гейслахкогль (3058м), Тифенбахкогль (3250м) і Шварце Шнайде (3340м). Ті, хто хоче підкорити всі ці гори за один день, можуть відправитися в „BIG3 ралі“. Початок подорожі – на нижній станції Гиггийохбан, завершення – на станції Гайслахкогльбан. Між ними – чотири години унікальних вражень, 50 кілометрів спусків, 10000 метрів сумарного перепаду висоти і три чудові альпійські панорами на оглядових майданчиках на вершинах гір.

У 20 ресторанах та колибах Зельдена подають безліч традиційних тірольських страв і австрійських ласощів. На платформі „BIG3“ на Гайслахкогль при гарній погоді можна замовити обід мінімум на чотирьох осіб, де крім тірольських страв подадуть страви в азіатському стилі і устриці, виловлені зовсім недавно, морепродукти середземномор’я і ікру з шампанським.

На горі Гайслахкогль нещодавно відкрилися одразу дві нові канатні дороги. З продуктивністю 3600 осіб на годину буде працювати кільцева восьмимісний дорога, а на вершину висотою 3040 метрів призведе найвища в світі трехканатная дорога. За 20 хвилин можна піднятися на висоту 1677 метрів.

Зельден (Sölden)
6450 Зельден Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники