Замок Кройценштайн — культурний пам’ятник Австрії з 400 –річною історією знаходиться в декількох кілометрах від Відня.

Замок Кройценштайн (Burg Kreuzenstein)

Напевно, кожній людині хоча б іноді хотілося б стикнутися з історією своїх предків. Це завжди цікаво і повчально. Так жителі Австрії, які живуть на федеральній землі, регулярно відвідують свої історичні місця, а їх там предостатньо. Крім місцевих жителів сюди з усіх кінців світу приїжджають туристи, щоб подивитися стародавні руїни і середньовічні замки.

Великою популярністю користується замок Кройценштайн (Burg Kreuzenstein). Цей культурний пам’ятник Австрії з 400 –річною історією знаходиться в декількох кілометрах від Відня. Побудований замок був в XII столітті і був власністю Габсбурга. Майже через 40 років будівля перейшла під нагляд головнокомандувача зі Швеції Торстенстона.

Замок Кройценштайн (Burg Kreuzenstein)

Рівно через чотири роки відбулася військова сутичка, під час якої фортеця була зруйнована в результаті вибуху. Після цієї події красива міська фортеця перетворилася в руїни і залишалася в такому жалюгідному стані аж до XIX століття.

У цей період графом Непомуком фон Вилцзеком було висловлене бажання відтворити початковий вигляд замку. Його метою було не тільки патріотичне бажання допомогти місту повернути цей архітектурний шедевр. Він хотів побудувати сімейний склеп, а при капелі граф мріяв відтворити фортеця і влаштувати музей для специфічної середньовічної обстановки. У 1874 році будівельні роботи з реконструкції замку були розпочаті і завершені в 1906 році. Нова споруда у відповідності з будівельним планом старої фортеці височіла над річкою Дунай на висоті 260 метрів і мала овальну форму.

Сьогодні всі бажаючі можуть відвідати цей замок, створений в готичному стилі. Екскурсії у фортецю Кройценштайн проводяться регулярно протягом тижня.

Замок Кройценштайн (Burg Kreuzenstein)
Kreuzensteiner Straße, 2100 Leobendorf, Австрія

Їхати від станції Handelskai (U6) на електричці S3 до станції Leobendorf-Burg Kreuzenstein.

Замок – музей працює з понеділка по суботу з 10:00 ранку і до 16:00 дня, а в неділю з 10:00 до 17:00.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники