Огляд замків надзвичайно пізнавальна для юних відвідувачів, знайомство з ними перетворюється в захоплюючу розвагу, що дозволяє в ігровій формі долучати дітей до культурних цінностей.

Замок Естерхазі (Schloss Esterházy)

Замок Естерхазі

У самій східній землі Австрії – Бургенланд (Burgenland) – живе королівська кажан, величаемая Принцом Пітером. Казкова істота вважається вишуканим меломаном, оскільки притулком йому служить древній замок Естерхазі (Schloss Esterházy) в Айзенштадті (Eisenstadt), де створював безсмертну музику Франц Йозеф Гайдн. Великий австрійський композитор в шістдесяті роки XVIII століття був призначений придворним капельмейстером княжого роду Естерхазі, тому жив у палаці довгий час.

Історичні витоки замку сягає кінця XIII століття, він кілька разів перебудовувався і являє собою унікальний пам’ятник архітектури, який поєднує в гармонію риси бароко і класицизму. Шлейф особливої аристократичної атмосфери тягнеться за ним з часів принца Статі, коли палац став головним місцем зборів вищої угорський знаті.

Замок Естерхазі (Schloss Esterházy)

Огляд колоса історії надзвичайно пізнавальна для юних відвідувачів, а коли функції провідника виконує знаменитий літаючий персонаж, знайомство з замком перетворюється в захоплюючу розвагу, що дозволяє в ігровій формі долучати дітей до культурних цінностей. Принц Пітер запрошує гостей на музичні вистави, в яких може взяти участь будь-який бажаючий. Постановки настільки захоплюють дітей, що вони висловлюють бажання грати на музичних інструментах та створювати музику, для чого в замку Естерхазі створені всі необхідні умови.
Детальніше на сайті: www.schloss-esterhazy.at

Замок Еренберг

Цікаві вистави на історичні теми демонструють дітям в замку Еренберг (Schloss Ehrenberg), що в місті Reutte (Reutte), що відноситься до XIII століття. Його величні стародавні стіни допомагають відтворити атмосферу середньовіччя, в сюжетах використовуються справжні історичні події, але подаються вони в невимушеній та доступній формі, що відповідає особливостям дитячого сприйняття. Таким способом в Тіролі (Tirol) підростаюче покоління знайомлять з історією країни та її культурними традиціями.
Детальніше на сайті: www.ehrenberg.at

Замок Еренберг (Schloss Ehrenberg)

Замок Еренберг (Schloss Ehrenberg)

Замок Еренберг (Schloss Ehrenberg)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники