Як і в кожному великому європейському місті у Відні є кілька залізничних вокзалів, які обслуговують різні напрямки.

Залізничні вокзали Вени

Як і в кожному великому європейському місті у Відні є кілька залізничних вокзалів, які обслуговують різні напрямки.

Найбільшим з них, на який прибували й потяги з Східної Європи, був Південний вокзал (Südbahnhof — Зюдбанхоф). Але з 2007 цей вокзал знаходиться на реконструкції, і до 2014 року планується об’єднати його з прилеглої станцією Зюдтиролер-Плац (Südtiroler Platz) у великий вокзал під назвою Головний вокзал Вени (Wien Hauptbahnhof або Wien Zentralbahnhof). В даний час працює тільки його східна частина, але він приймає лише поїзда регіонального та місцевого значення, включаючи і електрички з Братислави (відстань між двома столицями становить, за різними джерелами, всього 56-64 кілометра).

Південний вокзал (Südbahnhof)

Деякі поїзди далекого прямування з східного напрямку зупиняються на інших залізничних вокзалах Вени – Західному залізничному вокзалі (Westbahnhof — Вестбанхоф) і на вокзалі Відень-Майдлінг. На Західний вокзал прибувають і звідси всі поїзди відправляються зі сходу, наприклад з Польщі або Чехії. Вокзал був модернізований і зараз фактично замінює Південний вокзал.

Західний залізничний вокзал (Westbahnhof)

Говорячи про залізничних вокзалах Вени, не можна не згадати і вокзал Відень-Центр — Центральний залізничний вокзал Вени (Hauptbahnhof), звідки налагоджено саме зручне і швидке сполучення з міжнародним аеропортом Вени – Відень-Швехат. Але в міжміському повідомленні цей вокзал не грає практично ніякої ролі.

Центральний залізничний вокзал Вени (Hauptbahnhof)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево