Антициклон заважає стартувати лижного сезону. Так як на зимових курортах Європи дуже мало снігу, то у багатьох центрах відпочинку неможливо відкрити лижний сезон.

Антициклон заважає стартувати лижного сезону. Так як на зимових курортах Європи дуже мало снігу, то у багатьох центрах відпочинку неможливо відкрити лижний сезон. На цілий тиждень, а можливо і довше, доводиться переносити відкриття сезону.

Так, в Австрії в даний час можливо покататися тільки на льодовиках Нойштіфт (Neustift), а також Хинтертукс (Hintertux) і Зельден (Soelden) . Також сюди можна додати і Каунерталь (Kaunertal). Першим курортом, який відкрився незважаючи на те, що снігу мало, всього близько 50 сантиметрів, став Обергургль (Obergurgl). І це при тому, що температура в селі плюсова. Все одно тут працюють 12 підйомників та на трасах більшу частину становить штучний сніг.

До кінця листопада місяця гостей чекає скі-пас за досить низькими цінами. 18 листопада, а також 21 і 23 листопада ви зможете відправитися на безкоштовні лижні екскурсії, прокат обладнання буде надано вам з 20-відсотковою знижкою.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники