Під час проведення однієї з екскурсій в горах поблизу Тіролю у туристки з Німеччини в прірву впала улюблена м’яка іграшка.

Під час проведення однієї з екскурсій в горах поблизу Тіролю у туристки з Німеччини в прірву впала улюблена м’яка іграшка. Для розшуку загубленого талісману знадобилося 850 євро. Німецька туристка Доріс Беллмана зізналася, що впала зелена жаба була талісманом її сім’ї протягом 20 років.

Беллмана з чоловіком здійснювали підйом на гору Goinger Halt, як зазвичай, захопивши з собою талісман. Проте один з сильних поривів вітру поніс улюблену іграшку в прірву. Всі спроби пошуків скінчилися невдачею, сім’я Доріс була дуже розчарована і пригнічена.

Подружня пара розмістила оголошення про зникнення талісмана на сайті місцевого альпіністського клубу. І незабаром знайти іграшку зголосився один з альпіністів. Восьмигодинні пошуки пропажі виявилися успішними, і іграшка жаба була доставлена в долину.

За повернення коханого талісмана господарям довелося заплатити 850 євро: половину «рятувальнику», а іншу половину в фонд підтримки благодійного проекту.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники