Міська влада не перестають дбати про наповнення бюджету столиці і боротися з заторами і пробками. Так наступний рік для всіх власників автотранспорту почнеться з збільшення вартості

Міська влада не перестають дбати про наповнення бюджету столиці і боротися з заторами і пробками. Так наступний рік для всіх власників автотранспорту почнеться з збільшення вартості послуг евакуаторів і штрафів за неправильну парковку.

Залишити машину в спеціально відведеному для цього місці є величезною проблемою не тільки у Відні. Але це вирішується так само як і в інших містах Австрії та інших держав. Не знайшовши вільного офіційного місця, водії залишають своїх «залізних» коней на будь-якому доступному місці. З січня 2012 року такий «вчинок» власникам машин буде обходитися на 15 євро дорожче, тобто 36 замість раніше 21 євро. Хоча в деяких випадках штраф не виписують, а просто евакуювали автомобіль. У такій ситуації водій розлучиться вже з набагато більшою сумою – 192 євро, а з березня 2012 року вона збільшиться до 242 євро.

Згідно з даними посвідчення клубу «Oamtc», кожні вихідні в Відні евакуюють близько 300 авто.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники