Продовжимо прогулянку по чарівному Волендаму. Крім чистоти на пустельних вулицях на мене справили велике враження маленькі дворики, канали і мости, внутрішнє оздоблення віталень, відкритих погляду туриста на увазі відсутність глухих штор.

Велике спасибі за розповіді про поїздки, надіслані на конкурс “Історія моєї подорожі” мені на e-mail: [email protected]
Тепер Нижурин Валерій розповість про голландському містечку Волендам.

Продовжимо прогулянку по чарівному Волендаму. Крім чистоти на пустельних вулицях на мене справили велике враження маленькі дворики, канали і мости, внутрішнє оздоблення віталень, відкритих погляду туриста на увазі відсутність глухих штор. Найбільше мене вразили ошатні і такі різні вхідні двері будинків. Серед сотні будинків мені не зустрілося жодної металевої антивандальної двері з вічком та прихованою відеокамерою. У Голландії немає популярною у нас в Росії професії охоронця і пистолетчика на бензоколонці.

Ось так ми відзначили перший день нового 2013 р. На столику зліва стоїть мій перший келих пива. На вулиці +12. Дружина категорично відмовилася зробити фото з моєю участю, мотивуючи тим, що не в змозі припинити трапезу. Я її розумію, такої смачної оселедця я в житті не їв.

Один чоловік без праці піднімає такий місток для пропуску човна і не треба узгоджувати цей процес в муніципалітеті.

Ляльки представлені в національних вбраннях.

Це не просто двері. Це елемент творчості.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники