Вокзал Франца-Йосипа був названий на честь Франца Йосипа – великого цісаря Австрійської імперії. Він є самим красивим і цікавим, серед п’яти інших вокзалів столиці.

Вокзал Франца Йосифа (Franz Josefs-Bahnhof)

Вокзал Франца Йосифа (Franz Josefs-Bahnhof) був названий на честь Франца Йосипа – великого цісаря Австрійської імперії. Він є самим красивим і цікавим, серед п’яти інших вокзалів столиці. Почав діяти цей вокзал ще в 1872 році, а сучасне його будівля була побудована в 1978 році (реконструкція).

Розташовується він у віддаленому районі міста — Альзергрунд. Єдиною незручністю є те, що біля цього вокзалу немає станції метро, тому дістатися до нього можна або на громадському транспорті, який везе прямо під будівлю вокзалу, або на таксі. Але для любителів ходити пішки з важкими сумками, можна дійти до Franz-Jozefs-Bahnhof від найближчої станції метро ФриденсБрюке, що знаходиться в 500 метрах від будівлі.

Найбільше відвідувачів, звичайно ж, у вихідні дні. Це пов’язано з тим, що в будівлі вокзалу знаходиться супермаркет, який працює цілодобово і без вихідних. Здебільшого з цього вокзалу відправляються приміські поїзди (Кремс, Тулін, Санкт-Пельтен і т. д.). Пару раз в день з вокзалу Франца-Йосипа відходять регіональні електрички в Чеське-Веленице і Гмюнд…

Вокзал Франца Йосифа (Franz Josefs-Bahnhof)
Julius-Tandler-Platz 3, 1090 Wien, Австрія

Проїзд на трамваї 1, 5, 33, D до зупинки Franz Josefs Bahnhof (Alserbachstraße)

Готелі поруч з Вокзалом Франца Йосифа (Franz Josefs-Bahnhof)

  • Mozart Hotel Vienna
  • Kaiser Apartments Vienna
  • Bellevue Hotel Vienna

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню