Авіакомпанія Austrian у співпраці з популярним сервісом купонів Bigbuzzy запрошують стати учасником благодійної акції

Авіакомпанія Austrian у співпраці з популярним сервісом купонів Bigbuzzy запрошують стати учасником благодійної акції, в результаті якої можна отримати суттєві знижки на купівлю квитка авіакомпанії Austrian на рейси, що вилітають з Росії. Так, всього за 499 рубля можна придбати купон номіналом в 2000 рублів. Чиста економія — 1501 рубль. В якості прикладу можна сказати, що мінімальна ціна квитка з Москви до Відня і назад складає 6824 рубля.

В результаті даної акції половина грошових коштів, виручених від реалізації купонів, буде передана проектом «Дитячі села-SOS», який є унікальною альтернативою дитячим будинкам. Тут дітлахи, які втратили родину, оточені материнською турботою, любов’ю братів та сестер, мають можливість розвиватися у нормальних умовах.

Також приємним бонусом для всіх учасників акції стане розіграш на сервісі Bigbuzzy сорока квитків на рейси Москва-Відень-Москва, які відбудуться в період лютневих або березневих свят. Причому, за сенсаційної ціною – всього 2000 рублів — і системою «все включено»!

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники