Передбачається, що святкування 150-річчя від дня народження Густава Клімта стане головною подією в культурному житті Відня.

Передбачається, що святкування 150-річчя від дня народження Густава Клімта стане головною подією в культурному житті Відня. Музей Леопольда (Leopold Museum) відзначає цю знаменну дату відкриттям виставки «Клімт особисте. Картини. Листи» 24 лютого. Відвідувачі зможуть ознайомитися з особистим життям відомого художника, побачити не тільки його картини, але й малюнки різних періодів його творчості. Також на виставці буде письмовий стіл, книжкова шафа і особистий ящик для паперів Р. Клімта.

У червні музей проведе дві виставки. Перша буде присвячена художнику – экспрессионисту австрійцю Оскару Кокошке, а друга одному Е. Шіле Рудольфу Кальвачу.

В кінці вересня відвідувачі можуть насолоджуватися японським мистецтвом приватної колекції Кенцо Хатторі основоположника часовий імперії «Seiko».

Але найбільшою виставкою, на думку директора музею Леопольда, буде виставка під назвою «Оголені чоловіки. Перехід від сили до безсилля», яка відкриє свої секрети 19 жовтня.

Музей Леопольда (Leopold Museum)
Museumsplatz 1, 1070 Wien, Österreich
leopoldmuseum.org

Їхати метро U2 до зупинки Museumsquartier

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники