Якщо ви є шанувальником відомого і впливового фотографа XX століття Анрі Картьє-Брессона, то вам цікавим буде дізнатися про те, що з 17 листопада ви зможете

Якщо ви є шанувальником відомого і впливового фотографа XX століття Анрі Картьє-Брессона, то вам цікавим буде дізнатися про те, що з 17 листопада ви зможете побувати на його персональній виставці, яка відбудеться у Віденському будинку мистецтв Хундертвассера. Цей талановитий француз став першим фотографом, чия виставка відкрилася в Луврі.

Брессон дуже любив подорожувати, і це не могло не відбитися на його творчості. Займатися фотографією він почав з 1930-х років. Він подорожував і робив унікальні знімки. В кінці 1947 року Брессон сфотографував Махатму Ганді за кілька годин до того, як вона померла. Брессон багато подорожував по Індії, більше п’яти років, після чого було зроблено багато фотографій, представлених на виставці. Крім поїздки в Індію, фотограф встиг побувати в 1946 році в Новому Орлеані, а в 1947 році – в Америці. Анрі Картьє-Брессон став першим фотографом, який відвідав Радянський Союз після того, як помер Сталін, в 1954 році.

Два контексту виставки, одна з яких показує другу подорож в Радянський Союз в 1972 році, а інший показує фотографії, які були зроблені під час подорожі в Америку. Тут йде порівняння двох супердержав в період холодної війни. Дана виставка триватиме до 26 лютого 2012 року. Тому всім бажаючим потрібно поквапитися, щоб встигнути потрапити на виставку робіт такого прекрасного художника.

Будинок мистецтв Хундертвассера (KunstHausWien) у Відні
Untere Weißgerberstraße 13, 1030 Wien, Österreich

Їхати метро U1 до станції Nestroyplatz

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники