Змагання з кінного спорту «Vienna Masters 2012» почалися у Відні 21 вересня. Вони прохдят на Ратушній площі (Rathausplatz) і триватимуть 4 дні. На святково прикрашеній площі встановлені перешкоди для конкуру.

Змагання з кінного спорту «Vienna Masters 2012» почалися у Відні 21 вересня. Вони прохдят на Ратушній площі (Rathausplatz) і триватимуть 4 дні. На святково прикрашеній площі встановлені перешкоди для конкуру.

«Global Champions Tour» — найпрестижніший турнір з конкуру — у столиці Австрії влаштовують вперше. У категорії «5 зірок» виступлять найсильніші кіннотники світу. У рамках змагань відбудеться і турнір з виїздки, він також збере кращих спортсменів.

У програмі цих змагань, які відбудуться в центрі міста біля старовинної Ратуші, виступлять любителі, покажуть свою майстерність професіонали – видатні наїзники світового класу. А в неділю глядачі зможуть побачити блискуче шоу – показові виступи майстрів верхової їзди Іспанської школи.

Любителі коней зможуть побачити за чотири дні багато цікавого. Всі подання та інсталяції будуть так чи інакше пов’язані з цим чудовим тваринам. Готується модне шоу, різноманітна культурна програма свята. Кулінарні уподобання гостей теж не будуть забуті – їм запропонують найкращі страви австрійської кухні. А вечорами всіх присутніх чекають чудові вечірки, музичні програми.

На трибунах одночасно зможуть розміститися чотири тисячі глядачів. У перші три дні змагань «Vienna Masters» вхід для всіх бажаючих стане безкоштовним. Тільки на топ-турніри, які відбудуться у вечірній час, і в заключний день змагань глядачам знадобляться вхідні квитки – місця для всіх охочих може не вистачити.

Гастро-миля і численні виставки радо приймуть гостей заходу щодня і в будь-який час. «Vienna Masters» обов’язково покажуть і по телебаченню. Трансляція буде здійснюватися у 59 країнах.

(У статті використані матеріали з сайта:www.vienna.info )

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники