Палац Бельведер, вірніше замок Бельведер, як його називають самі мешканці Відня, – одна з багатьох пам’яток на карті міста.

Палац Бельведер, вірніше замок Бельведер, як його називають самі мешканці Відня, – одна з багатьох пам’яток на карті міста. Це комплекс споруд у стилі барокко, що виходить до початку 18-го століття, побудований за наказом принца Євгенія Савойського. Бельведер складається з двох палаців – Нижній Бельведер і Верхній Бельведер, і чудового саду між ними. До речі, сад був закладений більше десятиліття до будівництва самого ансамблю.

Бельведер (Belvedere)

Спочатку Бельведер планувався просто як садовий палац, будівництво якого тривало всього два роки (1714-1716). Так виник Нижній Бельведер. Кімнат для житла тут було небагато, оскільки велику частину приміщення займала оранжерея і стайні принца. Верхній Бельведер спочатку планувався як невелика будівля, яке візуально замикало закінчення саду. Пізніше Верхній Бельведер засмутили, і він перетворився в літню представницьку резиденцію принца Євгенія. Але сам принц, тим не менш, вважав за краще жити в Нижньому Бельведері. А алея, що з’єднує обидві будівлі і йде через сад, була прикрашена численними скульптурами.

Сьогодні в обох будівлях палацового комплексу знаходиться Австрійська галерея Бельведер – музей живопису, в якому зібрані переважно полотна австрійських художників. Тут також постійно влаштовуються виставки з колекцій інших картинних галерей світу. Бельведер займає особливе місце в історії Австрії, тому зображення Верхнього Бельведера можна побачити на зворотному боці десятишиллинговой банкноти випуску 1950 року і на сучасній монеті Австрії гідністю в 20 євроцентів.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники