Мандруючи по столиці Австрії — Відні, неможливо не відвідати, на ряду з іншими пам’ятками, Музей історії мистецтв і Музей природознавства.

Мандруючи по столиці Австрії — Відні, неможливо не відвідати, на ряду з іншими пам’ятками, музей образотворчих мистецтв. Якщо вам подобаються твори Брейгеля старшого, то саме тут виставлена найбільша в світі колекція цього чудового художника.

Але крім творів Брейгеля, тут виставлені так само картини видатних художників епохи Відродження, таких як Тіціан, Рембрандт, Рубенс, Веласкес, Дюрер, і багатьох інших відомих живописців. Це один з найвизначніших музеїв в світі. Сам музей був заснований в 19 столітті і побудований поруч з палацом імператора. В музеї можна познайомитися з рідкісними екземплярами з колекції Габсбургів. Музей має у своєму розпорядженні великий нумізматичної колекції, а так само світовими шедеврами культурних цивілізацій світу.

На протилежній стороні вулиці розташовується музей природознавства. Музей природознавства — один з найбільших музеїв Австрії. Музей був побудований для того, що б у ньому розмістилася величезна колекція Габсбургів. В музеї природознавства виставлений скелет динозавра диплодоків, стеллерова корова, давно зникли з лиця планети рослини, а так само корали, раковини, равлики, коштовні камені і рідкісні мінерали. Всього в музеї 39 залів.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники