Займаючись шопінгом в Відні, обов’язково потрібно зайти на вулицю Грабен і Картер Штрассе. Це дві головні торгові вулиці міста.

Займаючись шопінгом в Відні, обов’язково потрібно зайти на вулицю Грабен і Картер Штрассе. Це дві головні торгові вулиці міста. Грабен це не тільки магазини, але і історична пам’ятка. Тут сусідять архітектурні пам’ятники і сучасні будови, наприклад будинок Хааса.

Центром вулиці Грабен є невелика площа. На ній встановлена колона «Трійця». Колона була зведена після того, як закінчилася епідемія чуми. На вершині колони — ангели, а у ніг — молиться за свій народ імператор Леопольд I. Вдень — це метушлива вулиця, маса туристів і громадян країни, які займаються покупками і фотографуванням архітектурних ансамблів. На цих вулицях є все. І ювелірні крамниці, антикварні магазини, магазини сувенірчиків і бутіки відомих модельєрів. Для любителів шопінгу і цінителів архітектурних красот — є де розвернутися.

Національним символом, як і символом міста є архітектурний пам’ятник «Собор Святого Стефана«. Собор, в сучасних кордонах був побудований в 13-15 столітті і знаходиться в центрі, так званого «старого міста». На площі «Святого Стефана«. Собор діє в даний час, при його відвідуванні захоплює дух від монументальності будови. У соборі можна побачити не тільки дозвільно хитаються туристів, але й місцевих жителів, моляться про щось своє і не звертають уваги на відвідувачів. Однією з реліквій, що зберігаються в Соборі — є «Печьская ікона». Для того, що б відчути дух старовини Собору і оглянути всі визначні місця може і не вистачити одного дня. Стільки пам’яток він в собі зберігає.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники