Понад півстоліття Віденський камерний оперний театр є найважливішою частиною культурного життя Відня. Основу сьогоднішнього репертуару складає камерна музика, барокова опера, сучасні постановки та опера-буф. Зі сцени Камерного оперного театру Вени почали свій шлях до слави багато молоді таланти.

Віденський камерний оперний театр (Wiener Kammeroper)

Понад півстоліття Віденський камерний оперний театр (Wiener Kammeroper) є найважливішою частиною культурного життя Відня. Театр був заснований професором Гансом Габором. З 1948 року керував професор Віденської оперної студією.

У перші роки існування ця трупа не мала власної сцени. Колектив працював під патронажем Theater der Jugend, виключно для молодіжної публіки. Трупа грала в знаменитому залі «Концертхаус»; літні сезони проходили в театрі палацу Шенбрунн. Фінансувала діяльність оперної студії Міністерство освіти Вени. У 1953 році влада Відня прийняли рішення створити на базі оперної студії новий театр. Будинок почали будувати в центрі міста, на вулиці Fleischmarkt.

У перші роки театр представляв одноактні опери. Самим яскравим спектаклем минулого століття стала опера «Паяци» (Р. Леонкавалло) у постановці Джорджа Табори. Прем’єра відбулася в 1986 р. Вже через рік трупа театру представляла «Паяци» на театральному фестивалі в Берліні.

Будівля, в якій розташований Віденський камерний оперний театр

З початку 80-х років Габор не диригував оркестром, а виступав в якості художнього керівника колективу та організатора Міжнародного конкурсу вокалістів. (Конкурс «Бельведер» проводився в стінах театру з 1982 року.)

Багато сучасні автори вперше представили свої творіння на сцені «Studio K» (так називався Камерний театр в ті роки). Там побачили світ перші постановки Пітера Девіса і Тома Джонсона, Філіпа Гласа і Лучано Шайи. Сміливим експериментом стала адаптація творів Безе і Пуччіні — «Кармен» і «Богема» — для жанру рок-опери. З операми Моцарта Віденська оперна компанія виступала влітку 1992 року на майданчику в саду Шенбрунн.

На конкурсі «Бельведер»

У 1994-му році помер Ганс Габор. Художнім керівником трупи став Рудольф Бергер. Керівництво театру змінювалося, але залишилася незмінною традиція – проводити в стінах Камерного оперного театру міжнародний конкурс вокалістів імені Ханса Габора.

Основу сьогоднішнього репертуару складає камерна музика, барокова опера, сучасні постановки та опера-буф. Зі сцени Камерного оперного театру Вени почали свій шлях до слави багато молоді таланти.

Віденський камерний оперний театр (Wiener Kammeroper)
Fleischmarkt 24 1010 Wien, Österreich
wienerkammeroper.at

Їхати U1, U4 до станції Schwedenplatz

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево