Часто доля розпоряджається дорогами підопічних странніков так, що шляхи, загадані давним-давно, пролагаются вже тоді, коли ти і думати про них забув, відклавши на саму дааальнюю поличку свого неспокійного серця. Відень – дитяча, а тому дуже сильно оповита шалями уяви, моя любов.

Віденські думки

Велике спасибі за розповіді про поїздки, надіслані на конкурс “Історія моєї подорожі” мені на e-mail: [email protected]
Сьогодні Барбара поділиться думками про добру Відні, відкритою і прекрасною, як День, як Мрія, як Любов.

Часто доля розпоряджається дорогами підопічних странніков так, що шляхи, загадані давним-давно, пролагаются вже тоді, коли ти і думати про них забув, відклавши на саму дааальнюю поличку свого неспокійного серця.

Відень – дитяча, а тому дуже сильно оповита шалями уяви, моя любов. Адже з молодшої школи – з першого знайомства з німецькою мовою (в цьому знайомстві я не сильно просунулася — досі як в консерваторії – схиляю вухо, але не виконую вголос ні ноти) — Відень асоціюється у мене з геолокацією моєї Мрії. У кого-то це Париж, як у багатьох моїх подруг, або Нью-Йорк, як у моєї 7-річної доньки. Але а я така з дитинства і донині — в Фейсбуці місцем народження пишу Відня і нітрохи не лукавлю – виховую в собі такі ось ментальні віденські коріння.

Віденські думки

Віденські думки

Походженням моєї Мрії я зобов’язана російським дипломатам, повернувся в Москву зі служби в Австрії в кінці 80-х і привезли з собою з європейського континенту в свої московські будинку неймовірно теплу енергію Вени. Якісь гарні фото, смачні лікери і море висловів, що починаються зі слів «а пам’ятаєте у Відні…» Надихавшись парами їх цілком спокійних оповідань, я назавжди була захоплена в полон свого дитячого уяви і при першій можливості, проїздом, в компанії брюзжащих колег – я змусила їх зробити гак по дорозі з німецької виставки – доїхала до мого улюбленого Міста, щоб зустріти …самою себе.

Віденські думки

Віденські думки

Стиль Вени виявився моїм природним і рідним. Стиль не тільки вулиць і площ, але і дам, дівчат, чоловіків і хлопців, стиль інтер’єрів кафе і готельчиків, стиль метро і автобусів. Здивувало вміння віденських дам носити свої наряди денні і особливо вечірні. Тільки тут я зустріла молодих дівчат, що цінують пальто з каракульчі, як і я. Тільки тут такими милими здаються собачки і собаки – виховано супроводжують своїх господарів всюди.

Віденські думки

Правда, в перший раз Відень здалася мені, тоді молодий максималистке – трохи запущеної, недореставрированной чи що, порівняно з містами-нуворишами і, звичайно, в порівнянні з однозначно блискучим франтом — Парижем. Але в подальшому я, трохи подорослішавши разом зі своєю філософією, як мені здається, розкрила для себе секрет Віденського шарму – це місто – особа гідно старіючої Європи. Гідно – без різких втручань пластичної хірургії сучасної архітектури, реконструкцій та інших різких коливань історії. І я полюбила його ще більше, такою, яка вона є.

Віденські думки

Віденські думки

З тих пір я давно не могла побачитися з нею – моєї Віднем. До того моменту, поки не підросла моя дочка – і тоді при будь-якій можливості – по дорозі в гори або стомившись в сусідніх містах – я прожогом збігаю на поїзді до Відня. Навіть якщо це всього на кілька годин – я торкаюся її Дверей і йду далі, прекрасно розуміючи, що там, зовсім поруч – живе мій стиль, мій дух, моє місто.

Віденські думки

Кожен новий раз мені є чим зайнятися у Відні – дуже полюбилися сучасні музеї, люблю експромтом посидіти в кафе, очима «поедаю» із задоволенням майже весь центр. Іноді виходить шопінг – центрі, де повно не тільки магазинів, але і російських продавців. І взагалі, Відень і понині несе в собі шарм старої Європи, інтелігентної, розважливою і іноді трохи сумною.

Віденські думки

У минулому січні, фотографуючи на пам’ять двері під’їздів – моє захоплення дизайном і архітектурою завжди тут тільки розпалюється,- зауважила безліч графіті на дерев’яних дверях і рамах, адже вони — унікальні, і я засмутилася, подумавши, що сучасні вуличні художники помилково, по сліпоті своїй не змогли побачити цієї краси, тому що її так багато тут. І ця сліпота дозволила їм зафарбувати частина мого улюбленого світу вандалістскіми бризками з балончиків.

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

Двері під’їздів у Відні

На жаль, зітхаю я разом з Віднем. Ніщо не стоїть на місці. І слава Богу, що хто-то, залишаючись в душі молодим, все-таки не втрачає свого імперського шарму, не порушує своїх воздуходоступных масштабів і раніше чекає тебе — добра Відень, відкрита і прекрасна, як День, як Мрія, як Любов.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники