У вересні 2010 року одним із особливо цінних надбань культури Австрії були визнані віденські бали. Ці знамениті на весь світ заходи мають давні традиції і австрійське підрозділ ЮНЕСКО вирішило підвищити їх світовий культурний статус. При цьому були визначені правила і вимоги, при виконанні яких бал може мати право називатися Віденським балом. Виявилося, однак, що в […]

Віденський бал

У вересні 2010 року одним із особливо цінних надбань культури Австрії були визнані віденські бали. Ці знамениті на весь світ заходи мають давні традиції і австрійське підрозділ ЮНЕСКО вирішило підвищити їх світовий культурний статус. При цьому були визначені правила і вимоги, при виконанні яких бал може мати право називатися Віденським балом.

Виявилося, однак, що в список нематеріальної культурної спадщини потрапили заходи, що проводяться неонацистськими організаціями. Керівник австрійської комісії ЮНЕСКО Єва Новотни заявила, що, завдяки упущення членів комісії, в списку опинилися бали, що проводяться корпораціями студентів, що відрізняються вкрай правої орієнтації. «Щоб потрапити в список культурної спадщини, будь-який захід має відповідати основним фундаментальним цінностям та принципам, декларованим ЮНЕСКО, серед яких на провідному місці стоїть повага до всіх чужих культур», — зазначила вона.

Бал Корпорації студентів Вени

Після проведення балу Корпорації студентів Відня, на який було запрошено велику кількість молодих неонацистів з Німеччини та Австрії, комісія Юнеско прийняла рішення про повне і негайне виключення зі свого списку всіх традиційних віденських балів. Голова комісії зазначила, що це рішення не є остаточним і після того, як неонацистська спрямованість студентських балів буде ліквідована, або «неправильний» бал виключений з програми віденських балів, ця традиційна австрійська пам’ятка може бути повернута в список Юнеско.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники