Водопровідна вода Вени — найчистіша в світі! Вона самопливом надходить з Альпійських гірських джерел.Пийте на здоров’я!

Віденська вода – найчистіша міська вода у світі

А чи знаєте ви про те, що у Відні для того щоб попити натуральної води з гірського джерела, достатньо просто відкрити водопровідний кран? А це саме так. Від джерел у горах Штирії і в нижньо-австрійських Альпах без будь-яких насосів вода під пильним контролем за 36 годин добирається до столиці Австрії. Ідеально чиста вода – один із факторів, завдяки яким Відень визнано найкращим у світі містом для життя.

Два високогірних водопроводу доставляють у Вену 400 тисяч кубометрів джерельної води щодня. По дорозі ця вода ще й через гідроелектростанції проходить, даючи 65 мільйонів кіловат-годин електроенергії – на невелике місто вистачить. Відень настільки пишається своєю питною водою, що поставила її під охорону конституції – перша в світі.

Віденська вода – найчистіша міська вода у світі

Гірські водопроводи залишили без роботи водонапірну башту в районі Фаворитен: вона вже не підключена до міського водопроводу, але залишається помітним пам’ятником архітектури. «Індустріальний історизм» — незвичайний стиль і вежу обов’язково варто подивитися. Тим більше, що навколо цієї вежі розташований унікальний водний парк Wasserturm з безліччю струмків і водоспадів, містків і ставків. Ну просто відпочинок в чистому вигляді!

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники