Відень – це один з найкрасивіших міст світу. Ті, хто хоча б раз побував у столиці Австрії, неодмінно погодяться з цим.

Осінь у Відні

Відень – це один з найкрасивіших міст світу. Ті, хто хоча б раз побував у столиці Австрії, неодмінно погодяться з цим.

Вересень 2011 року для всіх мешканців країни і туристів буде ознаменований відкриттям трьох музеїв, які пройшли реконструкцію та ремонтні роботи. В першу чергу це Музей XX століття, де пройде виставка робіт, які були створені австрійськими художниками після 1945 року.

Відень Бельведер (Belvedere)

Будівля музею, яке було оновлено, входить в територію віденського палацового комплексу Бельведер. Постійна експозиція представлена колекціями Бельведера і Фонду Вотрубы, і звичайно ж артотека Другої Австрійської республіки. До того ж нова будівля музею кілька разів в рік буде місцем проведення виставок сучасного мистецтва і показу кіно. Відкриття музею після реставрації намічено на двадцяте вересня.

Єврейський музей.

Двома іншими музеями, які пройшли реконструкцію, є Музей сучасного мистецтва, знаходиться у Музейному кварталі та Єврейський музей. О 18.00 першого жовтня стартує «Ніч музеїв», яка буде тривати всього кілька годин і завершить свою роботу в 01.00.

Дана акція представить погляду любителів прекрасного більше ста колекцій. Щоб потрапити на експозиції буде потрібно єдиний вхідний квиток, за який дорослі заплатять 13 євро, а студенти, школярі та пенсіонери 11.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники