Культурний відпочинок в Австрії асоціюється з Віденською оперою, де можна почути безсмертні шедеври великого Моцарта, побачити кращі оперні спектаклі.

Віденська опера

Культурний відпочинок в Австрії асоціюється з Віденською оперою, де можна почути безсмертні шедеври великого Моцарта, побачити кращі оперні спектаклі, що відносяться до віденської класичної школи. Щоб відправитися на виставу, можна заздалегідь купити доступний за ціною квиток у Віденську оперу, скориставшись сервісами з продажу квитків і дізнавшись репертуар цих вистав. Попереднє (бронювання авіаквитків) у Вену гарантує прибуття у столицю Австрії вчасно, розміщення в готелі та відвідування найбільшого театру Європи.

Під час відвідання Віденської опери необхідно оглянути і сама будівля, побудована у 1869 році, шедевр архітектури постає перед відвідувачами в первозданному вигляді, хоча після прямого попадання бомби від нього в 1945 році залишилися лише руїни. Особливо цікавий візит у Віденську оперу під час Оперного балу, який проводиться щороку він стає вже класикою. Під час Оперного балу у Вену з’їжджаються діячі культури, аристократи, політики багатьох держав, з розкішним коридорами й фойє розгулюють дами в розкішних бальних сукнях, діамантових кольє, намиста і кавалери-у строгих фраках.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево