Віденська народна опера — другий за значенням і популярністю оперний театр Вени. На цій сцені, поряд з класичною оперою, можна побачити оперети, танцювальні програми, мюзикли, вистави для дітей. Всього протягом сезону дається більше трьохсот вистав.

Віденська народна опера (Volksoper Wien)

Віденська народна опера (Volksoper Wien) — другий за значенням і популярністю оперний театр Вени. На цій сцені, поряд з класичною оперою, можна побачити оперети, танцювальні програми, мюзикли, вистави для дітей. Всього протягом сезону дається більше трьохсот вистав.

Театр був заснований в 1898 році. Його відкриття приурочили до ювілею імператора (Францу Йосифу I виповнювалося 50 років). Будівля була зведена за рекордний строк — десять місяців. Щоб залучити гроші на будівництво, були випущені акції.
Директором став Адам Мюллер-Гутенбрунн. Перший сезон пройшов невдало для трупи. На будівництво було витрачено дуже багато грошей, і за театром залишилась заборгованість у 160 тис. гульденів. В 1903 році було оголошено про банкрутство театру.

Віденська народна опера (Volksoper Wien)

Восени 1903 року керівництво трупою прийняв співак, режисер і менеджер — Райнер Сімонс. Він запропонував для театру нову назву – «Народна опера». Змінився і репертуар. Спочатку на сцені йшли тільки драматичні вистави — з приходом Сімонса додалися оперети і опери. Саме тут відбулися перші віденські постановки «Саломеї» і «Туги». Першим капельмейстером театру в 1906 році став Олександр фон Цемлински. Через кілька років Фольксопер визнали другим оперним театром Вени.

Віденська народна опера (Volksoper Wien)

У 1973 році проводилася перша реконструкція будівлі. Сьогодні в залі Volksoper 1473 глядацьких місця на трьох ярусах. Передбачені місця для інвалідів і кілька десятків стоячих місць. Сцена крутиться — в двох рівнях. Її розміри становлять 17,2 х 19 м.

У трупі Volksoper Wien багато молодих виконавців. На цій сцені починали кар’єру багато оперні та балетні зірки Вени. Фольксопер славиться демократичним поглядом на мистецтво. Назва «Народна опера» відображає політику трупи. Майже всі вистави театру — «німецькомовні», незалежно від країни походження.

З початку сезону 2007 р. художнім керівником трупи призначений Роберт Майєр.

Віденська народна опера (Volksoper Wien)

Віденська народна опера (Volksoper Wien)
Währinger Straße 78 1090 Wien, Österreich
volksoper.at

Їхати метро U6 до станції Währinger Straße-Volksoper

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню