Кава вперше з’явився у Відні 1683 завдяки польському військовому українського походження Юрію-Францу Колшицкому. В той час місто було взято в облогу турецької армії, яка згодом зазнала поразки і змушена була відступити. Тікаючи, турки залишили свої запаси кави.

Віденська кава

Кава вперше з’явився у Відні 1683 завдяки польському військовому українського походження Юрію-Францу Колшицкому. В той час місто було взято в облогу турецької армії, яка згодом зазнала поразки і змушена була відступити. Тікаючи, турки залишили свої запаси кави. Пізніше Колшицкий відкрив першу кав’ярню у Відні, його підприємство було успішним, і він розбагатів. Саме він ввів звичку фільтрувати напій від гущі, додавати до кави цукор і молоко. Таку каву став називатися «кава по-віденськи».

Кавові класичні будинки з’явилися і розвивалися саме у Відні. Нині кількість їх перевищує 300. Всяка кав’ярня у Відні шанує свої традиції і намагається підтримувати репутацію. Наприклад, легендарна кав’ярня «Cafe Central» була колись штаб-квартирою комуністів-революціонерів Льва Бронштейна і Володимира Ілліча Леніна. Потім кав’ярня була закрита. Відкрили знову її лише в 1983. Сьогодні в ній продається понад тисячі чашок кави за 1 день.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню