У рейтингу мегаполісів світу за показниками якості життя знову перемогла Відень. Рейтинг 2012 року представила Міжнародна компанія Mercer.

Відень — найкраще місто для життя

У рейтингу мегаполісів світу за показниками якості життя знову перемогла Відень. Рейтинг 2012 року представила Міжнародна компанія Mercer — нью-йоркська консалтингова фірма з питань HR та економічних проблем, пов’язаних з людськими ресурсами. Дослідники Mercer втретє виводять Відня на лідируючу позицію.

Друге місце фахівці віддали швейцарському Цюріху; на третє поставили Окленд (Нова Зеландія).

За повідомленням «Хаффінгтон Пост» (The Huffingtonpost) — вісім місць в «десятці» кращих зайняли міста Європи. Лідерства європейських мегаполісів не завадив навіть криза в економіці.

Міста Латвії, Болгарії та Чехії взагалі не увійшли у рейтинг — натомість потрапили в нього два іспанських міста. 40 місце зайняла Барселона, на 49 виявився Мадрид.

У рейтингу опинилися багато німецькі міста. У «лідируючій десятці» — три представника Німеччини. Мюнхен зайняв 4 місце, Дюссельдорф – 6. На 7 місце поставили Франкфурт. Берлін, Гамбург і Нюрнберг зайняли 16, 17 і 24 позиції.

29 місце зайняв Париж; на 41-му рядку опинився італійський Мілан. 32 місце у Гельсінкі.

Крім уже перерахованих лідерів, список першої десятки населених пунктів «кращих для життя» входять: Ванкувер (Канада) – 5 рядок; Женева (Швейцарія) – 8 рядок. 9 місце займає Копенгаген (Данія), на 10-му місці два міста: Берн (Швейцарія) і австралійський Сідней.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники