Продовжуємо публікувати відгуки наших читачів. Враженнями з вами ділиться Ганна.

Продовжуємо публікувати відгуки наших читачів. Враженнями з вами ділиться Ганна.

Не дуже давно я побувала у Відні, столиці Австрії. Прекрасне місто залишив масу незабутніх вражень, якими дуже хочеться поділитися. Їздила я через турфірми «Сам», проживала у Відні в готелі «ASTORIA«. Поїздка обійшлася приблизно в 400 євро.

Місто Відень ” розташований у підніжжя Альп на Дунаї. Територія міста має великий діапазон висот: найвища точка — понад 500 м, найнижча — близько 150 метрів. Дуже мальовничі гірничо-горбисті околиці міста. Клімат м’який. Це найменша адміністративна земля Австрії.

Це один з найчарівніших європейських міст, його ще називають «серцем Європи». Відень — місто мрії для будь-якого, хто захоплюється історією, він вражає своїми незвичайними величчю і розкішшю, теплотою і чарівністю. Столиця Австрії дуже багатолика. Тут є розкішні палаци і величні площі, мальовничі вулички і величезна кількість скверів. Тут змішуються між собою старовина і сучасність, високе мистецтво і кітч.

Ми відвідали велику кількість пам’яток Відня, серед яких Хофбург — величезний палацовий комплекс, історичний центр столиці Австрії; палац Бельведер; Собор Святого Стефана; Церква Августинців; Шотландський монастир; Віденську державну оперу; Дунайську вежу; Кладовищі Святого Марка, де похований Моцарт і багато-багато інших чудових місць.

Мені дуже сильно запам’ятався палац Бельведер, який вважається найкрасивішим зразком бароко в світі. Палац був побудований згідно наказу принца Євгенія Савойського, видатного полководця XVII-XVIII ст. Після його смерті був придбаний Габсбургами. На початку минулого століття тут жив престолонаслідник Франц Фердинанд, чия смерть розпалила Першу світову війну. Здавна приміщення палацу Бельведер використовуються для проведення урочистих прийомів, свят.

Гордістю Вени є Собор Святого Стефана, який знаходиться в самому серці міста. Пережив не одну війну, він вважається головною святинею столиці Австрії. Був закладений ще на початку XII століття. Місцеві жителі кажуть, що в каменях Собору живе пам’ять про минуле і створюється майбутнє.

Також дуже цікавою є літня резиденція Габсбургів — Шенбрунн. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, тут парк стає продовженням палацу.

Найбільшою і найбагатшою історичним минулим є площа Ам-Хоф. Дуже цікавою виявилася трикутна площа Фрейунг, що лежить перед Шотландським монастирем, а свій сучасний вигляд вона отримала ще в XVII столітті. Запам’яталася нам вулиця Гарного Ліхтаря, що отримала назву завдяки ліхтарю з кованого заліза, що лежить біля одного з будинків на цій вулиці. Фантастична скульптура виспівує легенду про яйці, жабі, півні і василиске.

Культурна програма на мене чекала у Віденській державній опері, найбільшому оперному театрі Австрії. Це центр австрійської музичної культури. Саме тут проходить вже багато десятиліть традиційний віденський бал, а Відень вважається справжньою столицею вальсу.

Я відвідала чудове місце відпочинку — парк Пратер. Тут дуже багато різних атракціонів, тирів, каруселей для дорослих і дітей. Відпочити і підкріпитися ми зайшли в відомий далеко за межами Вени та Австрії «Швайцер-Хаус». Фірмової страви Штельце якраз вистачило нам з подругою навпіл (це спеціально приготовлена свиняча ніжка).

Ну і звичайно ж, яка дівчина відмовиться відвідати магазинчики і що-небудь придбати собі на згадку про чудову поїздку. Можу сказати одне, Відень — це світ величезних торгових центрів, вишуканих магазинів, різних старовинних крамничок. Тут можна побачити і придбати масу всього. Шопінг ми почали в Старій Відні, на пішохідній зоні Кольмарт-Грабен-Кертнер Штрассе, де маса ювелірних салонів, магазинів з сувенірами, а також кондитерських, в яких ми спробували знамениті віденські торти. Порівняно недорогий торговий центр, який нам порадили, знаходився на південній околиці міста — Shopping City Sud.

Час перебування у Відні промайнув в одну мить, але запам’яталося на все життя. Я обов’язково постараюся відвідати столицю Австрії ще хоча б раз. Впевнена, сюди можна приїхати в будь-який час року, хоча у турагенстві говорили, що краще їхати або взимку, або влітку.

Ось, до речі, наша подорож в місто курорт Карінтія і Клагенфурд. Почитайте на дозвіллі.

Якщо Ви вирішите поїхати до Відня, обов’язково походіть по вузьких середньовічних вуличках, по широких імперських площ. Вдихніть повітря, зануреної в історію столиці Австрії. Але тим не менш місто запропонує Вам всі зручності сучасного європейського міста.

Вдалих вам подорожей! З повагою, Ганна.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники