Відпочинок в Австрії, особливо в її столиці Відні, вважається найбільш вишуканою і висококультурною. Відень по праву вважається центром європейської культури.

Віденська опера

Відпочинок в Австрії, особливо в її столиці Відні, вважається найбільш вишуканою і висококультурною. Відень по праву вважається центром європейської культури. Історично склалося так, що Відень завжди була містом, де сконцентрувалися всі види мистецтва. А в музиці і зараз є таке поняття як «Стиль Віденських класиків», який склався ще в епоху Бетховена, Моцарта, Гайдна.

Саме ці і багато інші музичні генії знаходили своє натхнення на вулицях Відня, саме тут народжувалися такі шедеври як «Реквієм» Моцарта і «Місячна соната» Бетховена, які відомі і улюблені навіть через століття. В наші дні Відень продовжує нести звання одного з самих музичних міст світу. Віденський філармонічний симфонічний оркестр по праву вважається одним з кращих оркестрів світу.

А головним своїм надбанням австрійці вважають Віденський оперний театр, який часто називають Віденською оперою. У Відні дуже багато театрів і концертних залів, де проходять вечори камерної музики, мюзикли, драматичні постановки від класичних до авангардних. Відень пронизана музикою, вона живе і дихає нею. Фестивалі, конкурси, концерти – це природна життя Відня.

Ще одна унікальна особливість столиці Австрії – це її неповторні різноманітні віденські бали. Вони проходять мало не щодня, на різних майданчиках і для різних верств населення. Майже кожну ніч хтось вихором кружляє в ритмі вальсу. Дивовижний, неповторний свято, занурює нас в епоху прекрасних дам і благородних лицарів. А стати учасником бального урочистості, можна лише відвідавши Відень – музичну, культурну столицю не тільки Австрії, але і всієї Європи.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево