В Австрійській столиці В переддень Нового року за сформованою старовинній традиції в парку відпочинку Пратер і Старому місті будуть проведені танцювальні, концертні програми

В Австрійській столиці В переддень Нового року за сформованою старовинній традиції в парку відпочинку Пратер і Старому місті будуть проведені танцювальні, концертні програми та розважальні заходи. Глядачі зможуть побачити виступи танцівниць самби, ударників з Бразилії, саксофоністів і віденських груп, виконуючих хіти останнього 30-річчя.

З 14 годин 31 грудня на площі перед міською ратушею радіо Вени почне транслювати мелодії 60х-70х років. В Будинку музики з 14 до 21 години відвідувачі зможуть спробувати себе в ролі віртуальних диригентів всесвітньо відомого оркестру «Віденські філармонники», виступаючого в Золотому залі. А перед собором Святого Стефана всі бажаючі зможуть повчитися танцювати у професійних танцюристів.

Після оголошення дзвонів собору Святого Стефана про настання Нового року, 1 січня Старе місто обернеться святковою сценою, на якій розпочнеться святкування Silvesterpfad – свята, що є головною подією новорічної ночі. Гості цього святкового концерту зможуть почути оперети, вальси, виступ рок-груп та народних колективів.

Зустріч Нового року на Хельденплатц і в парку відпочинку Пратер супроводжуватиметься феєрверком.

31 грудня в Хофбурзі відбудеться 42-й бал кайзера з романтичною назвою «В очікуванні кохання». А Грабен перетвориться в найбільшу танцювальний майданчик під відкритим небом. Тут можна буде танцювати румбу, танго, ча-ча-ча, фокстрот і вальс.

В 11 годин 1 січня традиційно на величезному екрані, розміщеному на площі перед ратушею, буде продемонстрований новорічний концерт «Віденських філармоників».

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники