У переддень Нового року – 2012 за традицією у Відні будуть проведені різноманітні святкові шоу, концерти і танцювальні програми.

У переддень Нового року – 2012 за традицією у Відні будуть проведені різноманітні святкові шоу, концерти і танцювальні програми.

У Новорічну ніч після сповіщення дзвонів собору Святого Стефана про настання Нового, 2012-го, року, старе місто обернеться барвистою святковою сценою. У минулому році в новорічну ніч тут побувало 750 тис. чоловік. Для багатьох Сильвестрпфад – новорічне свято, що проходить у старому місті – служить основною причиною для відвідування австрійської столиці. Тут буде представлена різноманітна музична програма, слухачі зможуть насолодитися чудовими вальсами, оперетами, рок-музикою і народними піснями.

31 грудня вже в 2 години дня радіо Вени почне трансляцію мелодій 60х-70х років на площі перед ратушею. З 12 до 22 години усі бажаючі зможуть на час стати диригентами всесвітньо відомого оркестру «Віденські філармонники», який виступить у Віденському музичному союзі. А на площі Святого Стефана бажаючі зможуть навчитися у професійних танцюристів вальсувати.

Барвистим феєрверком зустрінуть 2012-й рік на Хельденплатц і в парку відпочинку Пратер. У Пратере незабутнє відчуття свята також подарують виступи танцівниць самби, бразильських ударників і саксофоністів. Популярні віденські музичні колективи виконають хіти останніх десятиліть.

31 грудня в Хофбурзі відбудеться 42-й бал кайзера «В очікуванні кохання». Грабен перетвориться на величезну танцмайданчик під відкритим небом. 1 січня о 11 годині на величезному екрані, розташованому на площі перед ратушею, традиційно буде показаний новорічний концерт «Віденських філармоників».

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники