Вайдхофен-на-Ибсе розташований на Південних схилах Альп, на кордоні федеральних земель Верхній і Нижній Австрії. Історія міста сягає кінця X століття. Землі на березі річки Іхс були подаровані єпископства Фрайзінг імператором Конрадом II.

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs)

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs) розташований на Південних схилах Альп, на кордоні федеральних земель Верхній і Нижній Австрії.

Історія міста сягає кінця X століття. Землі на березі річки Іхс були подаровані єпископства Фрайзінг імператором Конрадом II. У XII столітті тут був побудований невеликий замок, він став центром області Фрайзингер.

В середині XIV століття стався конфлікт між єпископства Фрайзінг і герцогом Рудольфом IV. Замок був покинутий його власниками. У 1390 році єпископ Бертольд, став канцлером Австрії, вирішив зміцнити місто. Він віддав наказ звести по периметру міських стін тринадцять оборонних веж.

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs)

Місто стояло на перетині важливих торговельних шляхів. У Штирії добували руду, і в Вайдхофене-на-Ибсе почалося розвиток металообробної промисловості. До двадцяти відсотків європейського чавуну переробляли тут в XVI столітті. Метал йшов на експорт: на Близький Схід, у Венеції.

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs)

Сьогодні комуна Вайдхофен-на-Ибсе з чисельністю населення близько 12 000 жителів знаходиться у веденні федеральної землі Нижня Австрія. У центральній частині Вайдхофена збереглися історичні споруди: середньовічні, барокові, неоренессансные будівлі; будинки в стилі бідермайєр. До найстаріших оборонних споруд відноситься вежа Ибстурм (XIII століття). Вежу Штадтурм висотою 50 м побудували в 1534 році, на честь перемоги над турками.

Регіональний музей

Регіональний музей був створений у 1905 році. Багато жителів міста пожертвували для його колекції цінні експонати. У музеї можна побачити скляний посуд, кераміку XVIII століття, старовинну одяг і мережива, предмети побуту, іграшки.

Замок Ротшильда (Rothschildschlosses)

У зимовий час в Вайдхофене діє популярний гірськолижний курорт. Крім лижних маршрутів туристам пропонуються прогулянки на кінних санях по мальовничих околицях, огляд старовинного замку Ротшильда (Rothschildschlosses).

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs)

В околицях Вайдхофен-на-Ибсе знаходиться природний Парк Buchenberg – один з найкрасивіших заповідників Нижній Австрії.

У природному парку Buchenberg

Вайдхофен-на-Ибсе (Waidhofen an der Ybbs)
3340 Waidhofen an der Ybbs Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники