Вахау — прекрасна 33-кілометрова частина долини Дунаю з неповторними природними ландшафтами і безліччю пам’яток.

 

Вахау (Wachau)

Вахау — прекрасна 33-кілометрова частина долини Дунаю з неповторними природними ландшафтами і безліччю пам’яток. На заході Вахау крізь круті кам’яні схили пробираються до самої водної гладі річки лісу, а нижче починаються простори, засаджені плодовими деревами і виноградом. Плодові сади ростуть прямо на кам’яних терасах – і виглядає все це дійсно неповторно.

Вахау не дарма вважається найстарішим заселеним європейським районом: клімат тут по-справжньому благодатний. До речі, доводять це і археологічні знахідки на території Вахау. Історія деяких із них сягає епохи палеоліту.

Вахау (Wachau)

Сьогоднішній Вахау зумів зберегти культурний і природний ландшафт від навали цивілізації, і тому цей регіон у 1955 році отримав статус природного заповідника. Саме тут, на скелі височіє замок Агштайн. З трьохсотметровій скелі як на долоні видно вся барвиста долина.

А традиційним промислом Вахау здавна є виноробство. Основи виноробство тут зародилися ще за часів перших римлян! Тутешнє вино славилося далеко за межами долини, і слава ця докотилася навіть до великої Римської імперії. І сьогодні тутешні жителі свято шанують культуру виноробства, тому в Вахау можна насолодитися не тільки красою первозденной природи, але і тонким, яскравим смаком місцевих напоїв.

Вахау (Wachau)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники