В аеропорту Відня 5 червня 2012 р. відкрився ультрасучасний термінал Austrian Star Alliance з реєстраційної зоною Check In 3, завдяки чому загальна площа повітряного причалу австрійської столиці збільшилася вдвічі.

В аеропорту Відень-Швехат (Wien-Schwechat) 5 червня 2012 р. відкрився ультрасучасний термінал Austrian Star Alliance з реєстраційної зоною Check In 3, завдяки чому загальна площа повітряного причалу австрійської столиці збільшилася вдвічі. Зовнішній вигляд нової будівлі формує архітектурна гармонія чорного скла, сталі і бетону, а його внутрішній зміст виконано з урахуванням світових прогресивних технологій. Нещодавно з’явився термінал зберігає незмінною характерну для старого комплексу трирівневу концепцію, що принесла Відень-Швехат славу самого швидкого транзитного аеропорту Європи, в якому час пересадки не перевищує 25 хвилин.

Будівля Austrian Star Alliance має площу 150 тис. м2 і побудовано у формі півкола, внаслідок чого забезпечується максимальне проходження природного світла всередину приміщень. Нова реєстраційна зона, так само як і термінали старої будівлі, застосовує трирівневий принцип, згідно з яким при зміні рейсу пасажиру достатньо лише пройти на інший поверх, скориставшись ескалатором. Така концепція підвищує функціональність і ефективність роботи аеропорту, оскільки дозволяє значно скоротити час стикування.

Великий зал, розташований на першому рівні Check In 3, налічує 69 стійок і 40 реєстраційних автоматів. Для пасажирів бізнес-класу і тих, хто користується послугами Austrian Airlines постійно, передбачені стійки бізнес-класу, STAR Gold і HON Circle. Спеціальний сегмент і відповідний персонал виділені для людей з особливими потребами та дітей без супроводу дорослих. На «квитковий острові» можна забронювати, забрати, обміняти або здати квитки.

Термінал має шість бізнес-залами Austrian Airlines загальною площею 2 тис. м2. Інтер’єр та атмосфера гостинності елітної території цілком відповідають статусу осіб, для яких вона призначена.

Новий пірс довжиною 500 м має 15 нешенгенских виходів (літера «G») і 33 шенгенських виходу (літера «F») на посадку, а також розміщує 31 магазин і 19 підприємств громадського харчування. Для маленьких пасажирів влаштовані дитячі куточки з інтерактивними іграми.

В будівлі обладнані 80 функціональних місць для ділових людей, що віддають перевагу час очікування рейсу витрачати раціонально. На всій території нового комплексу реєстрації пасажирів діє бездротовий інтернет, яким можна користуватися безкоштовно.

Термінал Austrian Star Alliance примикає до старого будинку, що дозволяє точно витримати єдину концепцію і зберігає цілісність аеропорт Відень-Швехат.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню