Спасибі вам за ваші листи і історії про своїх поїздках. Чекаю звіти на e-mail: [email protected] Сьогодні розповість про своє відвідання Віденської опери Світлана. Були у Віденській опері в січні 2012р. Бронювали місця заздалегідь ще у вересні 2011р., причому тоді на сайті віденської опери забронювати не вийшло – вже було мало вільних місць. Написали безпосередньо в оперу […]

Спасибі вам за ваші листи і історії про своїх поїздках. Чекаю звіти на e-mail: [email protected]

Сьогодні розповість про своє відвідання Віденської опери Світлана.

Були у Віденській опері в січні 2012р.

Бронювали місця заздалегідь ще у вересні 2011р., причому тоді на сайті віденської опери забронювати не вийшло – вже було мало вільних місць. Написали безпосередньо в оперу по ел.поштою [email protected] Нам відповіла Сабріна Мюллер (Sabina Müller), відповідальний за бронювання написала які місця може запропонувати, ми підтвердили, сплатили картою. Квитки отримали в касі опери напередодні, т. к. до Відня приїхали на 3 дня, коли вдень прогулювалися по центру –зайшли в оперу і без проблем нам видали квитки. Дуже зручно, там при бронюванні квитків через інтернет – у касі окреме вікно. Без черги.

Ми сиділи нагорі, квитки по 63евро. Все чудово видно і чутно. Опера «Бал маскарад». Ми під сильним враженням. Віденська опера славиться тим, що там артисти не просто співають, але і ще дійсно грають як актори, деякі співали навіть напівлежачи (коли вбили короля) –не зрозуміло, як у них це виходило. Опера йде на італійському, але перед кожним кріслом варто моніторчик, на якому йде текстовий переклад на англійську, німецьку та китайську мову.

В антрактах всі йдуть пити шампанське, деякі кави, черг у буфеті практично немає, обслуговують швидко, так що цілком можна встигнути випити шампанського, оглянути сам театр. Так що можна не поспішати. Така ж ситуація і з гардеробом – без черг, оскільки у кожного сектора свій гардероб, дуже зручно.

В чому йти в оперу? Це питання нас мучив більше всього. Треба сказати, що народ, який відвідує оперу, одягнений дуже по-різному – як нам здалося: всіх простіше одягнені американці – джинси і сорочка. Але їх не багато. Місцеві жителі (дуже багато місцевих пенсіонерів) намагаються одягатися відповідно –в красиві сукні чи костюми, є дами вечірніх нарядах. Чіткого дрес-коду немає. Ми пішли у вечірніх сукні, наші чоловіки – в джинсах, сорочках і піджаках. Все було доречно.

У цьому році вирішили злітати в Вену в середині січня – були знижки на авіаквитки. Забронювали квитки на балет Манон, але вже через сайт віденської опери. Нас поставили в лист очікування. Чекаємо…

Світлана.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники