З 31 грудня 2011 року у всіх віденських таксі заборонено палити. Але це всього лише частина програми, спрямованої на регулювання роботи таксі в напрямку екологічної безпеки. Протягом 12 місяців після прийняття цієї програми усі таксі повинні бути обладнані системами клімат-контролю. А з 1 квітня 2012 року автомобілі, які працюють на вулицях Відня, повинні відповідати прийнятим […]

З 31 грудня 2011 року у всіх віденських таксі заборонено палити. Але це всього лише частина програми, спрямованої на регулювання роботи таксі в напрямку екологічної безпеки.

Протягом 12 місяців після прийняття цієї програми усі таксі повинні бути обладнані системами клімат-контролю.

А з 1 квітня 2012 року автомобілі, які працюють на вулицях Відня, повинні відповідати прийнятим у Європі стандартам, що обмежує викид шкідливих речовин в атмосферу. Рівень викиду повинен визначатися стандартом Євро-5, а з 1 вересня – Євро-6. Цей норматив здатні забезпечити тільки нові машини останніх років випуску, а старі автомобілі будуть прибрані з вулиць міста. Радник магістрату Сандра Фрауенбергер, коментуючи ухвалення програми, зазначила, що з її допомогою перехід на безпечні для екології таксі пройде швидше.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники