Високогірний австрійський курорт Цюрс є частиною гірськолижного регіону Арльберг і розташований на північний захід від найвищої точки регіону на висоті 1717 м над рівнем моря.

Високогірний австрійський курорт Цюрс (Zürs Am Arlberg) є частиною гірськолижного регіону Арльберг і розташований на північний захід від найвищої точки регіону на висоті 1717 м над рівнем моря. Цюрс — це невелика гірська село з однією з найкращих в Австрії гірськолижних шкіл катання. Курорт також користується популярністю у світської публіки, тому тут не рідко можна зустріти знаменитостей на лижах. Перепади висот тут становлять від 1700 до 2450 метрів, що дає можливість кататися лижникам з будь-яким рівнем підготовки.

Цюрс почав розвиватися ще в 1930-ті роки. Саме тут у 1937 році з’явився перший в Австрії підйомник, і саме тут на початку 20 століття була відкрита перша школа катання на гірських лижах. Сучасний Цюрс являє собою затишний і елітний курорт, що пропонує гостям різні види катання. Гірськолижні траси курорту піднімаються від готелів на висоту і розходяться у різні боки. Таким чином, гості можуть самостійно вибрати будь-який по складності маршрут катання. Крім того, Цюрс є одним з 2-х курортів в Австрії, який пропонує туристам стрибки з вертольота на сноуборді і лижах.

Інфраструктура курорту включає 22 готелю і пансіону, 80% яких мають 4 і 5 зірок. Більшість лижних доріжок ведуть безпосередньо до дверей готелю. Майже всі готелі знаходяться в центрі, звідки можна безперешкодно дістатися до сусідніх курортів — Леха, Рауца, Санкт-Антона і Штубена. А ввечері і вночі (до 3-00) ходить щоденний автобус до Леха і назад. Кількість підйомників і канатних доріг Цюрса налічує 85 одиниць, що, безсумнівно, говорить про розвиненість курорту і комфортності пересування. До послуг туристів 110 км добре розвинених трас і 180 км гірськолижних спусків, а територія катання становить 700 кв. м.

Для новачків і бажають підтягнути свій рівень катання, курорт володіє цілим штатом досвідчених тренерів. На кожного гостя в середньому припадає по одному тренеру.

Якщо ви катаєтеся досить добре і вам хочеться чогось нового, Цюрс пропонує піднятися з висоти 1700 на 2450 метрів до високогірних засніжених просторах. Бажаючі навчитися кататися по кращим трасах Цюрса можуть скористатися послугами лижних гідів, а гурмани зможуть насолодитися кращими стравами місцевих ресторанів.

Подбали на курорті і про найменших лыжниках. Для дітей Цюрсе відкрита лижна школа, облаштована спеціальна дитяча лижна траса і дитячий садок для дітей з різними атракціонами. Не нудно буде на курорті і молоді. Для них в Цюрсе відкритий вечірній лижний клуб і майданчик для катання на ковзанах, а вночі можна добре провести час в численних ресторанах і клубах.

Цюрс — добре розвинений європейський курорт з готелями високого рівня. Якщо ви звикли до сервісу та хочете професійно навчитися кататися на лижах, ви не помилитеся, якщо виберіть Цюрс.

Цюрс (Zürs Am Arlberg)
6763 Zürs, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку