Целль-ам-Ціллер розташований в долині Циллерталь, в десяти кілометрах від Майрхофена. З грудня по квітень триває тут сезон катання; на льодовику Туксер він триває цілий рік.

Целль-на-Циллере (Zell am Ziller)

Целль-ам-Ціллер (Zell am Ziller) знаходиться в землі Тіроль (округ Швац). Курорт розташований в долині Циллерталь, в десяти кілометрах від Майрхофена. Цей курорт вважається найкращим в регіоні (після Майрхофена), завдяки групі високих гірських піків по периметру долини і великий загальної протяжності трас. З грудня по квітень триває тут сезон катання; на льодовику Туксер він триває цілий рік.

Целль-ам-Ціллер — центр великої мережі гірськолижних курортів. Всього в долині Циллерталь 11 зон катання. Тут діє єдиний skipass: Циллерталь-Арена. Починається Скі-сафарі в Целль ам Циллере, закінчується у Кенигсляйтене і Гелосе. До нижньої станції витягу з селища безкоштовно ходить скі-бас.

Целль-на-Циллере (Zell am Ziller)

Загальна довжина трас зони катання — 166 км; більшість з них – нескладні і пологі. Відмінні «чорні» траси є в районі Konigsleiten. На вершині Кенигсляйтеншпитце є і «червоні» і «чорні» спуски.

Зона катання знаходиться на висоті 650 – 2500 метрів. Регіон освоїли шанувальники фрірайду – на схилах з’являється все більше любителів позатрасового катання. Є 20 окремих трас для сноубордистів в зоні Zillertal Arena. Довжина бігової лижні – 25 км; освітлена траса для тобоггана простяглася на 7,5 км.

Тут немає штовханини і суєти — траси широкі, промарковані. Якість снігового покриття різне, але особливих проблем зі снігом немає – на схилах працюють три сотні снігових гармат. Пропускна здатність всіх витягів – близько 70 тис. осіб на годину.

Целль-на-Циллере (Zell am Ziller)

По околицях прокладені пішохідні маршрути. Трек для бігунів Arena Сoaster діє цілий рік. Працюють дві сноуборд-школи і дві школи гірськолижників. Є чотири ковзанки і керлінг. Для юних спортсменів на Розенальме відкрито спеціальний дитячий лижний парк.

Можливості для проживання на курорті різноманітні: є готелі різної комфортності, вілли, шале, апартаменти і пансіони. У денний час туристи можуть пообідати в численних гірських хатинах. Вечорами тут досить тихо: магазини закриваються рано, нічних клубів і пабів небагато. Велика дискотека Disco MTS і ресторан є біля пивзаводу Zillertalbear.

Целль-на-Циллере (Zell am Ziller)

Целль-на-Циллере (Zell am Ziller) Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку