Як відомо, Австрія – батьківщина відпочинку Après Ski або відпочинку після катання на лижах. Уявіть собі, наскільки велика спокуса, коли спускаєшся по гірськолижній трасі


У кожної людини своє уявлення про відпочинок. Комусь потрібен активний відпочинок на гірськолижних курортах Австрії, а хтось віддає перевагу чергувати лижі з дружньою бесідою біля каміна в одному із затишних ресторанів або хатин з вишуканою кухнею.

Як відомо, Австрія – батьківщина відпочинку Après Ski або відпочинку після катання на лижах. Уявіть собі, наскільки велика спокуса, коли спускаєшся по гірськолижній трасі, а навколо ваблять затишні колиби, бари Après Ski. Як приємно залишитися в подібному закладі після спуску, від якого перехоплювало дух. Так заздалегідь спланована зупинка може перетворитися на вечір повного релаксу.

Заклади Après Ski в Австрії – це місце, де можна випити традиційні напої, начебто мисливського чаю – яга-теє або глінтвейну, як в «Champagnerhütte» готелю Romantica. Також можна поринути в затишну обстановку в тірольському селищі Серфаусе на висоті 1900 м, змінивши важку спорядження лижника на м’які тапочки, занурившись в шкіряний диван у каміна, попиваючи червоне вино. Тут збираються по-справжньому великі поціновувачі відпочинку Après Ski.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники