Навесні 2012 року у Відні відбудуться дві події, присвячені вину. Світовий фестиваль вина у палаці Кобург представить майстерність кращих виноробів та кулінарів

Світовий фестиваль вина (Weltweinfestival)

Навесні 2012 року у Відні відбудуться дві події, присвячені вину. Світовий фестиваль вина у палаці Кобург представить майстерність кращих виноробів та кулінарів, а Віденський тур виноробів дозволить познайомитися з таємницями майстрів виноробства.

Світовий фестиваль вина (Weltweinfestival) – захід традиційне. Кожні два роки зали палацу Кобург розкривають свої двері для кращих виноробів. Програма фестивалю пройде з 14 по 17 березня 2012 року і представить роботи лідерів міжнародного рівня у виноробстві і кулінарії. Це справжнє свято для поціновувачів. Вони зможуть познайомитися з винами всього світу. На фестиваль традиційно приїжджають самі винороби і керуючі виноробних підприємств, а знамениті віденські кулінари забезпечують гідну закуску.

Світовий фестиваль вина (Weltweinfestival)

Через місяць, 20 та 21 квітня 2012 року, свято вина повернеться в столицю Австрії. Віденський тур виноробів (Wiener Winzertour) – це всі 25 підприємств-виноробів, зустрічають гостей з 15 до 20 годин. Можна оглянути винні підвали, а можна продегустувати кращі вина з коментарями майстрів виноробства. В ході Віденського туру виноробів можна не лише багато чого дізнатися про вино і скуштувати вишукані сорти, але і придбати хороше вино за ціною виноробного підприємства.

Віденський тур виноробів (Wiener Winzertour)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники