Іглс – це тиха невелика село, яка розташована недалеко від Інсбрука, всього в 7 кілометрах. Тут вже двічі проводилися Зимові Олімпійські Ігри.

Іглс (Igls)– це тиха невелика село, яка розташована недалеко від Інсбрука, всього в 7 кілометрах. Тут вже двічі проводилися Зимові Олімпійські Ігри.

На території Іглс можна кататися з початку зими і до початку весни, до квітня місяця. Над столицею Тіролю (Tirol) розташована зона катання Пачеркофель (Patscherkofel). Тут гірськолижники змагалися на Олімпіаді. Зона катання становить до 2247 метрів. Тут для відпочиваючих є 8 підйомників. Траси різної складності чекають усіх охочих покататися на лижах та сноубордах. Також тут вас чекають траси для бігових лиж і для зимових сходжень.

У скі-пас Glacier 8 зон катання. При цьому траси тягнуться на 230 кілометрів, а підйомників тут 75. Для того, щоб повчитися катання на сноубордах та лижах, тут є 3 школи.

Дістатися до цього прекрасного місця можна на автобусі або на таксі від аеропорту Інсбрук.

Туристам не доведеться нудьгувати в цьому прекрасному місці. Тут багато ресторанів, 3 бари, а також диско-клуби. Вашій увазі національні австрійські вечори і театральні вистави. Можна сходити в кіно або в музей, а також відвідати Оздоровчий центр.

Для любителів спорту тут є цілий спортивний центр. Катки, кегельбан і тенісний зал чекають вас. Також ви зможете покататися на конях і снігомобілях. Ну і звичайно ж, весело покататися на санках. Ще дуже багато найрізноманітніших розваг чекають вас.

Ви зможете побачити безліч визначних пам’яток. Це і парафіяльна церква в Іглсі, і паломницька церква в Хейлигвассере на горі Пачеркофель. Крім цього обов’язково відвідайте музей «Victor’s Home».

Іглс (Igls)
6080 Інсбрук, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку